Rhapsody, czyli odkurzacz do zadań specjalnych. Sprzątaj każdą powierzchnię pod każdym kątem

Wszechstronny, ergonomiczny, lekki, zaawansowany technologicznie – Rhapsody powstał po to, aby ułatwić czyszczenie każdej powierzchni; od podłogi aż po sufit. Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy od marki Hoover jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria. Łatwo możemy zmienić go na odkurzacz ręczny i bez wysiłku precyzyjnie wyczyścić każdy zakamarek domu i samochodu.

Rhapsody to wyjątkowy model, dzięki któremu mamy 4 możliwości sprzątania: parkietów i podłóg, wszystkich mebli, wnętrza auta, wszystkiego, co wysoko i daleko. Co jeszcze potrafi i jakie funkcjonalności kryje Rhapsody?

Technologia Hspin-Core, czyli prostsze opróżnianie i czyszczenie pojemnika

Unikalna i innowacyjna technologia Hspin-Core z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze. Jak to działa? Duże cząstki kurzu, drobne śmieci oraz włosy i sierść są odpychane siłą dośrodkową na dno zbiornika. Staje się to możliwie dzięki działaniu siły płynącej z silnika urządzenia oraz dodatkowemu silnikowi wprawiającemu w ruch rotacyjny moduł separacyjny.

Odkurzacz idealny do czyszczenia auta

Rhapsody z łatwością można zmienić w urządzenie przenośne i dokładnie wyczyścić wnętrza auta; tapicerki, wykładziny. Ciasne przestrzenie wyczyścimy za pomocą wydłużanej ssawki z delikatnym włosiem, a elastyczna szczelinówka (60 cm) sięgnie tam, gdzie trudno zbadać czystość wzrokiem.

Szczotka elektryczna – zwrotna i podświetlana

Szereg akcesoriów umożliwia dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni: parkietów, posadzek, szafek, sufitów, grzejników i wszystkich najtrudniej dostępnych obszarów. Kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają wyjątkową przyczepność i ogromne możliwości manewru. Easy Driving System ułatwia prowadzenie i pozwala na przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni, a tym samym uzyskanie dostępu do najtrudniejszych obszarów.

Na szczotce, dla lepszej widoczności w zakamarkach, zainstalowano oświetlenie LED. Diody zapalają się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne, aby oświetlić przestrzeń i zapewnić najlepsze efekty odkurzania. Dodatkowo w zestawie znajduje się szczotka do parkietów wyposażona w naturalne włosie i filcowane kółka dla najdelikatniejszych powierzchni.

Hoover_Rhapdosy_odkurzacz (3)

Sprzątanie powyżej podłogi

Sprzątanie powyżej podłogi stało się zdecydowanie łatwiejsze dzięki 4 szczotkom:

• 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu – idealna do czyszczenia księgozbiorów;
• Mini Turbo – idealna do zbierania sierści zwierząt z delikatnych mebli;
• 2w1 duża szczotka do kurzu i mebli – idealna do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli w każdym pomieszczeniu;
• Szczotka do grzejników – idealna do sprzątania grzejników i nie tylko.

Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1.

Intuicyjna obsługa, czyli wszystko dla wygody

Ciężar elementów odkurzacza skalibrowano pod kątem zapewnienia wygody użytkownikom, ale to nie wszystko. Ergonomiczny uchwyt wbudowano w materiał antypoślizgowy, a praktyczny panel sterowania umieszczony w górnej części urządzenia, co pozwala na dostosowanie użytkowania zgodnie z potrzebami. Dzięki praktycznej dźwigni, znajdującej się pod przyciskiem zasilania, można płynnie włączyć tryb ciągły odkurzania. Poziom naładowania mamy zawsze pod kontrolą i możemy go sprawdzić na wyświetlaczu LED.

Ultraefektywna bateria litowa

Bateria litowa 22V, ładowana w czasie 5 godzin, umożliwia do 35 minut niezależnej eksploatacji. Baterię możemy ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Co ważne, również wyjmowanie baterii w celu konserwacji i ładowania jest wyjątkowo proste.

Praktyczne przechowywanie Rhapsody

Rhapsody możemy wygodnie przechowywać wraz ze wszystkimi akcesoriami umieszczonymi w specjalnym worku. Wieszak na odkurzacz Rhapsody można zamontować w szafie lub bezpośrednio na ścianie. Wielofunkcyjny sprzęt nie zabiera wiele miejsca, a jego przechowanie nie stanowi problemu.

Źródło: informacja prasowa.