Rejestrator jazdy Navitel R285 – rozdzielczość 2k w przystępnej cenie

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań elektroniki samochodowej, wprowadza do oferty przystępny cenowo wideorejestrator R285 2k, pozwalający kierowcy utrwalać trasę przejazdu w rozdzielczości 2560×1440 pikseli z zachowaniem detali, takich jak znaki drogowe, linie oddzielające pasy ruchu czy tablice rejestracyjne. Zaawansowana optyka GC4653 (2K) z 6-warstwowym szkłem i trybem Night Vision gwarantuje czytelność nagrań za dnia i nocą w polu widzenia 140°.

– Obserwujemy rynek bardzo wnikliwie i zauważyliśmy, iż wielu kierowców coraz chętniej skłania się ku zakupowi wideorejestratorów nagrywających w wyższej niż Full HD rozdzielczości. Oczekiwanym przez klientów rozwiązaniem jest też tryb Night Vision, złącze USB-C oraz kompatybilność z kamerą na tył pojazdu, którą mogliby zakupić dodatkowo. Postanowiliśmy więc wszystkie te postulaty spełnić pod postacią jednego kompaktowych rozmiarów urządzenia, które już teraz można znaleźć w sklepach z elektroniką w rozsądnej cenie – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Wideorejestrator R285 2k obsługuje karty MicroSD do 256 GB. Urządzenie nagrywa w pętli, nadpisując najstarsze pliki. Wbudowany G-sensor po wykryciu uderzenia lub gwałtownego manewru pojazdu, automatycznie uruchamia ochronę nagrania, które zostaje bezpiecznie zapisane w specjalnym folderze. Możemy się czuć bezpiecznie także podczas postoju, gdy wideorejestrator pracuje w trybie parkingowym. Wstrząsy wokół samochodu są rejestrowane przez sensor, uruchamiający procedurę zapisu chronionego pliku.

Navitel R285 2k posiada 2-calowy wyświetlacz IPS, na którym kierowca widzi podgląd nagrania z naniesionymi najważniejszymi informacjami na temat daty, godziny, stanu baterii i statusu nagrywania. Możliwe jest także odtwarzanie i edycja nagrań z wideorejestratora na komputerze z systemem Windows, po zainstalowaniu oprogramowania Navitel DVR Player.

Rejestrator Navitel R285 2k dostępny jest w sklepach z elektroniką w cenie SRP 299 zł.

Kamerę tylną NAVITEL Full HD można nabyć osobno w cenie ok. 90 zł.

źródło: informacje prasowe