Rapoo 8200M – nowy bezprzewodowy zestaw multimedialny

Dla każdego, kto podczas codziennej pracy korzysta z klawiatury numerycznej i ceni sobie komfort używania dodatkowych przycisków multimedialnych, Rapoo przygotowało stylowy, bezprzewodowy zestaw z myszką o rozdzielczości 1600 DPI. Dzięki zastosowaniu autorskiego rozwiązania „Multi-mode Wireless”, które pozwala na łączność za pomocą Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart) oraz transmisji 2,4 GHz, zestaw 8200M sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej jak i w domowym centrum rozrywki.
W skład zestawu wchodzi pełnowymiarowa (438 mm x 154 mm x 25 mm) klawiatura membranowa wykonana z dobrej jakości materiałów, które chronią ją przed przypadkowym zalaniem. Na spodzie znajdują się dwie regulowane nóżki zwiększające komfort użytkowania oraz trzy nóżki wykonane z gumy, które zapewniają stabilność i zapobiegają przesuwaniu się urządzenia na blacie. Klawiaturę wyposażono w 103 klawisze o niskim skoku, wśród których znajduje się między innymi moduł klawiatury numerycznej. Ponadto do dyspozycji mamy 10 przycisków multimedialnych dla szybkiego dostępu do np. strony głównej, poczty, kalkulatora, odtwarzacza multimedialnego czy regulacji głośności. Klawiatura wyposażona jest również w diodę informująca o niskim stanie baterii, a czas pracy może wynieść nawet 12 miesięcy.
Drugim elementem zestawu Rapoo 8200M jest mysz optyczna z sensorem o rozdzielczości 1600 DPI z możliwością przełączania pomiędzy 600 DPI -dla zwiększenia precyzji- a 1600 DPI dla większej prędkości – wszystko za pomocą jednego przycisku znajdującego się na grzbiecie gryzonia. Na krawędzi myszki zaprojektowanej z myślą o praworęcznych użytkownikach znajdują się dwa przyciski, które można łatwo obsługiwać kciukiem. Boki oraz kółko przewijania 2D zostały pokryte gumą, która poprawia pewność chwytu i umożliwia wygodne scrollowanie. Na spodzie znajdują się dwa ślizgacze oraz otwierana klapka, pod którą można umieścić nano odbiornik USB, aby uniknąć zgubienia go podczas transportu. Mysz ma wymiary 108 mm x 64 mm x 35 mm, a obudowa wyprofilowana jest w taki sposób, aby dłoń nie męczyła się podczas długiej pracy przy komputerze. Czas pracy na baterii może osiągać nawet 9 miesięcy, a o konieczności jej wymiany poinformuje dioda.
Technologia Rapoo „Multi-mode Wireless” nie tylko zapewnia kompatybilność z różnymi standardami Bluetooth. Dzięki Instant Connect zestaw może zostać sparowany jednocześnie z 4 urządzeniami, a przełączanie między nimi jest łatwe i szybkie. Zastosowanie wielu możliwości łączności zwiększa funkcjonalność zestawu, nie musisz się już martwić brakiem portu USB lub utratą odbiornika. Komfort pracy zwiększa również zasięg urządzeń do 10m w zakresie 360°.
Zestaw Rapoo 8200M dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, w cenie ok. 169,00 zł brutto i objęty jest 24-miesięczną gwarancją.
Więcej informacji i zdjęcia produktu w wysokiej rozdzielczości można znaleźć w materiałach prasowych: https://file.ac/4PVEV0lV6AM/

Źródło: Informacja prasowa