Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai

70mai, lider na rynku wideorejestratorów samochodowych zapowiada na czerwiec premierę swojego najnowszego produktu – 70mai Dash Cam Lite 2.

 Lite 2  to wszechstronny, przyjazny dla początkujących videorejestrator samochodowy, odpowiedni dla wszystkich kierowców, zapewniająca wszystko to, czego można oczekiwać od takiego urządzenia.

Jest to ulepszona wersja modelu Dash Cam Lite, jednego z bestsellerów 70mai, zachowujący wszystkie podstawowe funkcje, w tym: rozdzielczość 1080 Full HD, doskonałe widzenie w nocy dzięki przesłonie 2.0 oraz technologii WDR, 2-calowy ekran LCD, 130o kąty widzenia i nadzór parkowania

Ponadto Lite 2 wyposażony jest w dodatkowe funkcje takie jak nagrywanie poklatkowe, możliwość nagrywania po wyjść z auta oraz współpracuje z zewnętrznym odbiornikiem GPS zapewniającym informacje o aktualnej pozycji i prędkości pojazdu.

 Całość uzupełnia bateria o pojemności 500mAh oraz aplikacja w języku polskim.

 70mai Dash Cam Lite 2 będzie dostępne w sprzedaży od 20 czerwca, a już od 10 czerwca można nabyć to urządzenie w przedpremierowej przedsprzedaży.

 Założona w 2016  firma 70mai jest wiodącą w branży firmą zajmująca się elektroniką samochodową.

Należąc do ekosystemu chińskiego giganta technologicznego Xiaomi, czerpie z wieloletniego  doświadczenia najlepszych inżynierów, architektów oraz najwyższej klasy specjalistów z wielu obszarów techniki, technologii i inżynierii.

Obecna na polski rynku niemal od samego początku swojej działalności, oferuje swoje produkty we wszystkich największych sieciach handlowych z elektroniką użytkową oraz w kilkudziesięciu sklepach online. Posiada również swój oficjalny sklep  na platformie Allegro.

Źródło: Informacje prasowe