Powiększamy rodzinę FNCE S.A. – witamy Focal Naim Deutschland GmbH!

Warszawa, 14 stycznia 2022 roku – FNCE S.A informuje z przyjemnością, że z początkiem stycznia 2022 roku do rodziny FNCE S.A. dołączyła spółka Focal Naim Deutschland GmbH stając się jej częścią. Spółka ta, z siedzibą w Hamburgu, Niemcy, jest wieloletnim dystrybutorem produktów marek Naim i Focal w Niemczech oraz Naim w Austrii. FNCE S.A. rozszerza w ten sposób wspólne przedsięwzięcie z Grupą VerVent, właścicielem marek Focal i Naim.

Dzięki szeroko zakrojonym planom inwestycyjnym i rozbudowie w międzynarodowej skali, grupa firm FNCE dysponuje rozbudowanym zapleczem magazynowym i serwisowym i posiada wsparcie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Zapewnia to partnerom handlowym gotowe rozwiązania dystrybucyjne, a klientom końcowym satysfakcję z zakupionych produktów.

Dodatkowym elementem uwypuklającym ostatnie zmiany jest logo FNCE ze zmienionym tagline’em rozwijającym słownie skrót FNCE. Dotychczasowa jego treść Focal Naim Central Europe zostaje zmieniona na Focal Naim Consumer Electronics.

 

Źródło: Informacje prasowe