Powerbank Belkin 10 000mAh

W dzisiejszym odcinku mam przyjemność przetestować powerbank Belkin 10 000mAh.

Powerbank dotarł do mnie w niewielkim, biało-zielonym opakowaniu. Z przodu pudełka widzimy jak prezentuje się model testowy – dostałam wariant w kolorze różowym.

W środku opakowania znajdziemy powerbank, dokumentację a także kabel USB.

Powerbank jest niewielkich rozmiarów, jest również lekki. Został wykonany z przyjemnego w dotyku, śliskiego tworzywa. Materiał wykonania jest praktyczny bowiem nie zbiera żadnych odcisków palców.

Wymiary urządzenia:

Szerokość produktu10 cm
Wysokość produktu16 cm
Głębokość produktu14.35 cm
Waga produktu420 g

Powerbank Belkin z racji swoich niewielkich rozmiarów z łatwością zmieści się w torebce, plecaku czy chociażby w kieszeni. Możecie cieszyć się źródłem energii gdziekolwiek się znajdziecie i gdziekolwiek będziecie potrzebować zasilenia waszego sprzętu. Powerbank będzie bardzo łatwo utrzymać w czystości z racji tego, że jego powierzchnia jest gładka.
Z przodu urządzenia znajduje się logo producenta ,,Belkin”.

Lewy bok został wyposażony w 4 diody informujące nas o poziomie naładowania powerbanka.

Z drugiej strony znajduje się przycisk, który podświetla diody, o których mówiłam wyżej. Jednym kliknięciem możemy sprawdzić jak dużo zasilania nam jeszcze pozostało.

Od spodu znajdują się dwa wejścia USB oraz wejście dla naładowania powerbanka.

Z tyłu znajdujemy ponownie logo producenta ,,Belkin” a także informacje techniczne na temat urządzenia.

Od góry powerbank nie został wyposażony w żadne funkcje.

Belkin Boost Charge podczas testów spisywał się bardzo dobrze i znakomicie spełniał swoją funkcję dostarczając energię do naszych urządzeń. Jeśli chodzi o pojemność akumulatora to oczywiście jest to 10 000 mAh i jest to akumulator jest litowo-jonowy.  Do dyspozycji mamy dwa złącza ładujące.  Niestety nie jest to powerbank typu ładowania bezprzewodowego
Złącza USB typu A i USB typu C.
USB-C o mocy 15W i dwa porty USB-A o mocy 12W. Ładowanie za pośrednictwem portu USB-C z mocą 15W pozwala naładować iPhone’a 8 lub nowszego od 0 do 50% w ciągu około 30 minut. Wystarczy połączyć telefon za pomocą kabla USB oraz za pomocą łącza lighting (sprzedawany oddzielnie). W przypadku mojego Samsunga A70 ładowanie USB-C-USB-C działało również bez zarzutu. Ładowanie z poziomu 45 % do 100 % zajęło około 40 minut.

10 000 mAh mocy oznacza energię, która wystarcza na nawet 40 godzin działania jakiegokolwiek smartfona. Do dyspozycji mamy również dodatkowy port USB-A, który zapewni ładowanie o mocy 12W drugiemu dowolnemu urządzeniu. Produkty zasilające Belkin zostały zaprojektowane tak aby zapewnić szybkie i bezpieczne zasilanie w domu, w samochodzie albo podczas trasy – wyjazdu służbowego czy wakacji. Kompatybilność z urządzeniami jest wymieniona na opakowaniu. Model ten jest dedykowany dla: Apple, Samsung, Google i Huawei.

Podsumowując testowany powerbank jest idealnym rozwiązaniem do użytku codziennego zarówno w domu jak i w podróży jest niewielki i lekki zmieści się w każdym plecaku, w każdej torebce czy chociażby w kieszeni. Możecie cieszyć się dodatkowym źródłem energii na nawet 40 godzin pracy. W ofercie są również dostępne inne wersje kolorystyczne, np. czarny czy granatowy.
Polecamy.

Powerbank jest dostępny już od około 80 zł.

Sprzęt do testów dostarczył: