Pomysły na prezent od Panasonic na Dzień Ojca!

Jaki powinien być prezent dla prawdziwego mężczyzny? Z pewnością praktyczny, taki który przyda się na co dzień i będzie służył przed długi czas. Wybierając jeden z produktów firmy Panasonic sprawisz radość swojemu Ojcu i obdarujesz go sprzętem najwyższej klasy!

Dopasowując się do różnorodnych zainteresowań i pasji naszych drogich Ojców przygotowaliśmy listę kilku urządzeń, które przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym.

Golarka ES-LV9N – precyzyjne japońskie ostrza

Technologia Multi – Flex 3D zapewnia ruch głowicy w trzech wymiarach. Swobodny ruch umożliwia podążanie za konturami twarzy. Bliższy kontakt przekłada się na gładszą skórę. Dokładne, ale łagodne golenie zapewnia rolka zamontowana między ostrzami. Ułatwia ona obrót i ruchy w bok dzięki czemu znacznie zmniejsza tarcie.

Model ES-LV9N posiada 5-ostrzowy system tnący. Bez względu na typ brody ostrza doskonale współpracują ze sobą. Ostrza wewnętrzne doskonale tną zarost. Ostrza zewnętrzne naostrzone pod ostrym kątem z nanometrową dokładnością tną nawet najtwardsze włosy, zapewniając krótkie i delikatne golenie.

Projektując tę wysokiej klasy golarkę, inżynierowie Panasonic spędzili bardzo dużo czasu przy wyborze komponentów do jej produkcji, by zapewnić najwyższą funkcjonalność i  estetykę.

 tz100zs100_07_product_L

Lumix TZ100 – niewielkie rozmiary, ogromne możliwości

Aparat Lumix TZ100 został zaprojektowany z zachowaniem równowagi pomiędzy mocą a funkcjonalnością. Krystalicznie wyraźny obiektyw zmiennogniskowy LEICA charakteryzuje się stylowym i zgrabnym kształtem. Koniec z ogromnymi torbami
i topornym sprzętem – doskonała harmonia pomiędzy mocą a mobilnością.

Dzięki technologii 4K w aparacie TZ100 funkcja 4K Photo umożliwia uchwycenie idealnego momenty z szybkością 30kl./s i wybranie najlepszego zdjęcia po zakończeniu fotografowania. Rób zdjęcia, wybieraj i zapisuj. Tryb 4K Photo
w aparacie LUMIX TZ100 sprawi, że chwile naprawdę przestaną być ulotne.

Tam, gdzie nie możesz podejść wystarczająco blisko, z pomocą przyjdzie potężny 10-krotny zoom optyczny. Mocny zoom znanego na całym świecie obiektywu LEICA DC ELMARIT daje niesamowitą swobodę w zakresie od 25mm do 250mm. Doskonały do fotografowania widoków – tych blisko i daleko.

 Tentative_EGEB_ALL05_W_right_l160205

SC-ALL05 – idealny dźwięk wszędzie, gdzie chcesz

Bezprzewodowy, wodoodporny głośnik SC-ALL05, to idealny wybór dla wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą ją zabrać ze sobą wszędzie. Łączy
w sobie elastyczność i wydajność zapewniającego 9-godzinne zasilanie akumulatora z innowacyjną, odporną na zachlapania konstrukcją. Podobnie jak wszystkie głośniki z rodziny połączonych urządzeń ALL, umożliwia odtwarzanie muzyki z praktycznie każdego źródła, w tym z urządzeń Bluetooth i urządzeń inteligentnych. Poza tym można go łączyć z pozostałymi urządzenia z rodziny ALL i w całym domu słuchać muzyki w rewelacyjnej jakości – bez kabli i bez ograniczeń.

Wszystkim Ojcom, z okazji ich święta, firma Panasonic pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia!

23 czerwca to wyjątkowa data, wykorzystajmy ją, żeby podziękować naszym Tatom za opiekę jaką nas otaczają. Jednak pamiętajmy o naszych bliskich na co dzień. I cieszmy się ich obecnością w naszym życiu!

Źródło: Informacja prasowa.