Pitch Pro – gamingowe słuchawki idealne na podróż

Odchodzimy już od czasów kiedy granie na komputerze kojarzyło się wyłącznie z siedzeniem w domu. Z obecnym sprzętem z powodzeniem można grać będąc w podróży – w samolocie, aucie czy w poczekalni. Właśnie z myślą o mobilnych graczach powstały douszne słuchawki Pitch Pro.
Gaming w podróży
Stworzone przez Cooler Master słuchawki są połączeniem zestawu o gamingowym charakterze z mobilnością niewielkich, dousznych słuchawek. Dzięki temu nawet podczas podróży zapewnią realistyczny dźwięk oraz niezbędny komfort.
Wysokiej jakości przetworniki
To właśnie jakość dźwięku jest największym atutem Pitch Pro. Użyte w nich neodymowe przetworniki są niewielkie, ale zapewniają dźwięk wysokiej jakości. Dzięki nim usłyszysz mocne brzmienie basu oraz każdy szczegół, niezależnie czy będą to odgłosy zwyciężanej armii, czy kroki zbliżającego się przeciwnika.
Lekkie i wygodne
Pitch Pro są bardzo wygodne, nawet przy dłuższym używaniu. Zapewnia to lekka, aluminiowa komora słuchawki oraz wymienne silikonowe końcówki w trzech rozmiarach. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni nie tylko komfort, ale także najlepszą izolację by skupić się wyłącznie na dźwięku.
Zarządzanie smartfonem
Pitch Pro zostały także wyposażone w wysokiej jakości mikrofon z pilotem na kablu. Pozwoli on kontrolować media na smartfonie i odbierać telefony jednym kliknięciem. Dodatkowo słuchawki Cooler Master posiadają wytrzymały, płaski kabel, który pozwoli uniknąć irytującego splątania przewodu.
Dodatkowe akcesoria w zestawie

W zestawie oprócz słuchawek znajdują się jeszcze dodatkowe akcesoria: wytrzymały pokrowiec na zatrzask, wymienne gumki, samolotowy adapter oraz rozdzielacz, który pozwoli podłączyć do komputera zarówno słuchawki, jak i mikrofon na dwa oddzielne wejścia.
Cena detaliczna produktu wynosi 149 zł.

Specyfikacja:

– Przetworniki neodymowe 10 mm

– Pasmo przenoszenia słuchawek: 10Hz-20KHz

– Maksymalna moc: 15mW

– Długość kabla: 1,2m

– Wejście jack 3,5 mm pozłacane

– Impedancja 16 Ohm

– Pasmo przenoszenia mikrofonu: 70Hz-10000Hz

– Czułość mikrofonu: -42dBV

Źródło: Informacja prasowa