Pierwsza intuicyjna pralka i nowy wymiar sprzątania. Candy i Hoover na targach IFA 2017 zaprezentują Biancę i Rhapsody

Pralka Bianca i odkurzacz Rhapsodyto nowości, które zobaczymy w trakcie berlińskich targów IFA 2017 już na początku września. Dwa flagowe produkty od marek Candy i Hooverzostaną zaprezentowane na imponującym stoisku o powierzchni 1000 metrów kwadratowych.

Na stosiku będą królowały flagowe produkty marek: pralka Bianca od Candy, odkurzacz Rhapsody Hoover oraz Smart Kitchen Hoover. W celu zaprezentowania Smart Kitchen marka Hoover postawiła na wykorzystanie najnowszej technologii – VR. Zainstalowany przy wejściu do inteligentnej kuchni najnowszej generacji widżet „Vive” wprowadzi zwiedzających w klimat spersonalizowanej historii. Dzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości widzowie będą w kontakcie ze wszystkimi urządzeniami domowymi, dzięki czemu będą mogli zanurzyć się w wyjątkowej rzeczywistości.

Premiera Hoover: odkurzacz Rhapsody z technologią Hspin-Core
Wszechstronny, ergonomiczny, zaawansowany technologicznie, optymalizuje czyszczenie wszystkich powierzchni i upraszcza opróżnianie czyszczenie pojemnika – tak w skrócie można opisać premierowy akumulatorowy wielofunkcyjny odkurzacz Hoover Rhapsody.

Raphsody wyposażono w unikalną i innowacyjną technologię Hspin-Core z systemem separacji, który pozwala na dokładne oddzielenie cząstek i spycha zanieczyszczenia na dno pojemnika. Ułatwia to jego opróżnianie bez kontaktu ze znajdującym się w nim kurzem.

Rhapsody z łatwością można zmienić w urządzenie przenośne, z którego możemy korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Akcesoria umożliwiają czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni: szafek, sufitów, grzejników, a nawet samochodowych tapicerek i wykładzin.

Technologiczna innowacyjność idzie w parze z łatwością obsługi. Ciężar elementów skalibrowano pod kątem zapewnienia wygody użytkownikowi, panel sterowania umieszczono w górnej części urządzenia, poziom naładowania akumulatora mamy zawsze pod kontrolą na wyświetlaczu 4-LED. Dużo uwagi poświęcono również zaprojektowaniu zmotoryzowanej szczotki, która gwarantuje 100% usuwania kurzu z twardych powierzchni.

Hoover_Rhapsody

Rhapsody od marki Hoover cechuje wyjątkowy poziom zwrotności. Dzieje się tak dzięki kołom z tworzywa sztucznego, które zapewniają przyczepność do podłogi, oraz systemowi ułatwiającemu prowadzenie EasyDriving System. System pozwala na przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni, a tym samym uzyskanie dostępu do najtrudniejszych obszarów. Co więcej, na szczotce zapalają się diody LED, które zapewniają lepszą widoczność w narożnikach, gdzie światło nie ma dostępu.

Premiera Candy: Bianca – nowy intuicyjny model prania
Włoska marka Candy ponownie wytycza nową granicę w świecie prania. Na targach IFA 2017 zaprezentuje Biancę – pierwszą intuicyjną i inteligentną pralkę wyposażoną w zestaw zaawansowanych funkcji, lecz jednocześnie łatwą w użyciu. Bianca to wydajność mycia klasy A, prosty i intuicyjny interfejs oraz autentyczna interakcja między użytkownikiem a urządzeniem.

Wprowadzenie opcji Zoom pozwoliło znacznie skrócić czas prania. Dzięki technologii Mix Power Jet Plus, która pozwala wprowadzić środek czyszczący głęboko w tkaninę, zakres działania Zoom zdecydowanie się rozszerza na wszystkie tkaniny i programy. Od teraz możemy prać w czasie krótszym niż godzina, przy czym wydajność prania w klasie A pozostaje na najwyższym dostępnym poziomie.

Dzięki funkcji „Talking Bianca” po raz pierwszy możemy nawiązać kontakt z pralką przy pomocy smartfona i prowadzić z nią rozmowę. Dzięki inteligentnej interakcji i naturalnemu dialogowi Bianca rozumie indywidualne potrzeby, uwzględnia i odczytuje przyzwyczajenia, daje wskazówki dotyczące prania i pomaga użytkownikom wybrać odpowiedni program. Bianca poinformuje również o stanie technicznym. Premierowy model wzbogaca gamę produktów Candy wykorzystujących aplikację Candy Simply-Fi. Dzięki niej możemy zdalnie zarządzać Biancą, mamy dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów, kontrolę zużycia i możliwość korzystania z użytecznych powiadomień w celu najlepszej konserwacji sprzętu.

Intuicja Bianci to również nowoczesny interfejs. Smart Ring to niewielki okrągły ekran dotykowy,dzięki któremu można aktywować i połączyć jednym dotknięciem wszystkie główne opcje i programy. Inteligentne pokrętło jest ergonomiczne i wygodne. Umieszczono je z 11-stopniowym nachyleniem, aby oszczędzić użytkownikowi zbytecznego pochylania się.

Źródło: informacja prasowa.