Philips E120 idealny na lato: DualSIM, MP3, radio FM, latarka – za 69zł

Do sklepów sieci RTV Euro AGD i Media Expert trafił Philips E120 – zgrabny, budżetowy telefon z najniższej półki cenowej, wyposażony w najbardziej podstawowe funkcje.

Warszawa, 11.08.2015. Philips E120 powstał z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które potrzebują prostego, solidnego, niezawodnego urządzenia wyposażonego w podstawowe funkcje. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM zastąpi równocześnie telefon prywatny i służbowy na wakacyjnych wyjazdach i wyprawach.

Maleńki, mierzący 10cm długości telefon, waży zaledwie 70g. Bateria o pojemności 800mAh pozwoli na 8 godzin rozmów i nawet 400 godzin w trybie czuwania.

Urządzenie jest wyposażone w podstawowy zestaw funkcjonalności: odtwarzacz MP3, radio FM i łatwo dostępną latarkę. Gniazdo microSD umożliwia rozbudowanie pamięci urządzenia do 32GB

Telefon jest dostępny w sklepach sieci RTV Euro AGD i Media Expert w cenie 69zł. Więcej informacji o telefonach i smartfonach Philips na Facebooku: http://facebook.com/PhilipsMobilePolska i Twitterze: http://twitter.com/PhilipsMobilePL

Źródło: Informacja prasowa