PETSBURY – ZBUDUJ WIRTUALNE SCHRONISKO I POMÓŻ PRAWDZIWYM ZWIERZAKOM

Garmory, studio odpowiedzialne między innymi za grę MMORPG Margonem, przedstawia Petsbury – tytuł na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Petsbury to symulator schroniska dla zwierząt, w którym gracze nie tylko mogą zaopiekować się wirtualnymi zwierzętami, ale także pomagają tym prawdziwym, które są w schroniskach.
W Petsbury gracz wciela się w mieszkańca miasteczka, który odziedziczył działkę po dziadku i zdecydował się założyć na niej schronisko. Od teraz bohater gry musi znajdować bezdomne zwierzaki, leczyć je, opiekować się nimi i oczywiście szukać dla nich nowych domów. Bardzo ważna jest też rozbudowa schroniska, dzięki której będziemy w stanie jeszcze lepiej pomóc pupilom.

Petsbury jest grą nietypową z jednego ważnego powodu – dokonując w niej mikropłatności gracze wspierają szczytny cel. Część dochodów z tytułu przekazywana jest na schroniska dla zwierząt i współpracę z Fundacją Karmimy Psiaki z Krakowa, która swoją opieką obejmuje 16 schronisk w całej Polsce, a dzięki jej działaniom nowy dom znalazło niemal 800 psiaków. Petsbury jest grą skierowana do młodszych graczy, która nie tylko uczy pozytywnych zachowań i ma na celu uwrażliwienie graczy na temat porzuceń zwierząt, ale również zawiera w sobie szlachetną ideę.
Więcej informacji na temat gry można uzyskać bezpośrednio od ekipy podczas imprezy Poznań Game Arena, w dniach 6 – 8.10.2017. Stoisko Petsbury znajduje się w hali 5A, na miejscu numer 55.

Dog_sprite_logo

Grę pobrać można za pośrednictwem Google Play Store na urządzenia z systemem Android klikając w ten link oraz za pośrednictwem App Store na urządzenia z systemem iOS klikając w ten link.

Najważniejsze cechy gry:
● Opieka nad zwierzętami: głaskanie, zaspokajanie potrzeb, zabawa, leczenie,
● wypełnianie questów na adopcję zwierząt,
● cztery typy zwierząt, które potrzebują Twojej pomocy – psy, koty, chomiki i króliki, wraz z kolejnymi gatunkami podopiecznych planowanymi w kolejnych aktualizacjach, między innymi świnkami morskimi,
● opcja sadzenia roślin, z których później wytwarza się leki pomagające zwierzakom,
● tworzenie przedmiotów, które pomogą w tresowaniu i nauczaniu pupili,
● możliwość rozbudowywania schroniska, upgrade budynków,
● dekoracje, które pozwolą Ci stworzyć wymarzone schronisko,
● zdobywanie złota, kryształów i materiałów budowlanych,
● kupowanie karm i zabawek dla zwierzaków,
● wyjątkowy, uroczy pomocnik, którego wygląd można spersonalizować,
● ciągły rozwój aplikacji – każda kolejna aktualizacja dodaje nowe budynki, funkcjonalności, dekoracje, przedmioty do stworzenia oraz zmiany w balansie rozgrywki.

Źródło: informacja prasowa.