Peiying prezentuje dwa nowe rejestratory samochodowe

Używanie wideorejestratorów staje się coraz bardziej powszechne, a urządzenie, które dawniej było popularne głównie wśród zawodowych kierowców, teraz zyskuje coraz większą sympatię u zwykłych posiadaczy czterech kółek. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, marka Peiying znana na rynku z produkcji sprzętu car audio i rozwiązań multimedialnych, wprowadziła do oferty dwa nowe modele rejestratorów – PY0016 oraz PY0017.

Rejestrator samochodowy PY0016 z serii Exclusive to najbardziej zaawansowane urządzenie marki Peiying w tej kategorii. Jego zaletą jest szerokokątny obiektyw klasy A+ 170º. Model ten umożliwia rejestrowanie trasy w rozdzielczości FullHD 1080P (30fps) lub HD 720P(60fps) oraz wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu 12Mpix. Dzięki zastosowanej technologii rejestrator PY0016 można wykorzystać także jako kamerę internetową. Zapisany na karcie microSD o pojemności do 32GB materiał można odtworzyć w doskonałej jakości na ekranie TFT-LCD o przekątnej 2,7” i rozdzielczości 960×240. Funkcjonalność urządzenia zwiększa zastosowanie G-sensora, który zapisuje nagranie w momencie kolizji lub wypadku – pełniąc tym samym rolę czarnej skrzynki bądź też automatycznie włącza nagrywanie w przypadku uderzenia bp. gdy samochód stoi na parkingu. Nowy rejestrator samochodowy Peiying wyposażony został także w opcję wykrywania ruchu, dzięki której przechodzi w stan czuwania, gdy obraz pozostaje bez zmian, np. podczas postoju na parkingu i ponownie uruchamia się w momencie wykrycia ruchu. Nowość od Peiyinga szczególnie znajdzie uznanie osób, które cenią estetykę. Jego smukła, kompaktowa obudowa w kolorze czarnym, nie ograniczy kierowcy widoczności, a dodatkowo będzie się doskonale komponować we wnętrzu każdego auta.

py0016 py0017

PY0017 jest pierwszym rejestratorem w ofercie marki wyposażonym w 3-calowy ekran dotykowy. Urządzenie umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080P. Rejestrator Peiying świetnie sprawdza się podczas długich podróży – daje możliwość sekwencyjnego zapisywania nagranego materiału lub ciągłej rejestracji obrazu na kartach microSD o pojemności do 32GB. Podobnie jak PY0016, rejestrator ten posiada G-sensor, który umożliwia automatyczny zapis nagrania w przypadku przykrego zdarzenia drogowego. Dodatkowym wsparciem dla kierowcy jest też umieszczony z boku obudowy specjalny przycisk nagrywania awaryjnego, dzięki któremu za pomocą szybkiego kliknięcia można zapisać aktualnie nagrywany materiał, zabezpieczając go przed nadpisaniem. Dodatkowym atutem modelu jest jego cena. W porównaniu z urządzeniami dostępnymi na rynku wyposażonymi w ekran dotykowy LCD, PY0017 oferuje wysoką jakość, nie uszczuplając przy tym naszego budżetu.

Obydwa urządzenia posiadają wbudowany mikrofon i głośnik, pozwalające na rejestrację i odtwarzanie nagrań z dźwiękiem, a wyjście HDMI umożliwia odtwarzanie ich na telewizorze lub komputerze. Dzięki dołączonemu uchwytowi można w łatwy sposób przymocować urządzenia do szyby. W obu zestawach znajduję się dodatkowo kabel USB oraz ładowarka samochodowa.
Sugerowana cena detaliczna: PY0016 – 349 zł, PY0017 – 259 zł.

Źródło: Informacja prasowa.