Panasonic wprowadza na rynek zestaw muzyczny hi-fi SC-UX100/102 z nowym potężnym brzmieniem i kompaktową stylistyką

Firma Panasonic przedstawiła dziś całkowicie nowy system hi-fi SC-UX100/102, zaprojektowany, by dostarczać potężny i czysty dźwięk wypełniający pomieszczenie. Aplikacje MAX Juke i DJ Jukebox na smartfony z systemem Android pozwalają na zamawianie utworów, dzięki czemu wszyscy goście imprezy mogą uczestniczyć w dobieraniu muzyki.

Zestaw SC-UX100/UX102 z nowej serii Urban Audio doskonale dopasowuje się do stylu życia jego użytkownika. Dźwięk generowany przez urządzenie o subtelnej, kompaktowej stylistyce podniesie temperaturę każdej imprezy.

Potężny i czysty dźwięk

Oprócz mocy wyjściowej 300W nowo zaprojektowane głośniki w zestawie SC-UX100/102 zapewniają wyrazisty bas i zrównoważone brzmienie.
13-centymetrowe głośniki niskotonowe i 5-centymetrowe głośniki wysokotonowe zostały zoptymalizowane pod kątem układu dwugłośnikowego. W głośniku niskotonowym powiększono przednią powierzchnię, a głośnik wysokotonowy ma kształt stożka, sprzyjający emisji bogatszego i bardziej ekspansywnego dźwięku.

Wzmocniony system dźwięku D.Bass Beat zapewnia jeszcze potężniejsze wrażenia, wydobywając esencję rytmicznych utworów. Z kolei technologia Local Preset Equaliser pozwala eksponować cechy różnych gatunków muzycznych, takich jak rock, salsa i inne. Tryb piłki nożnej, pozwalający na dobranie charakterystyki dźwięku do obrazu na ekranie, sprawia, że oglądanie telewizji jest jeszcze przyjemniejsze.

Wyrafinowana, kompaktowa stylistyka S

C-UX100/102 jest prosty, subtelny i kompaktowy, dzięki czemu będzie pasował do każdego pomieszczenia. Dynamiczną moc dźwięku podkreśla wygląd. Całe urządzenie ma jednolicie czarną barwę z podświetlanymi liniami oraz matowymi i błyszczącymi teksturami, co tworzy prostą, ale luksusową stylistykę. Jednostka główna posiada również niebieskie podświetlenie. Skierowane w górę i w dół niebieskie światło można dostosować tak, aby gustownie komponowało się z otoczeniem.

Zamawianie utworów przez aplikację MAX Juke

Funkcja bezprzewodowej transmisji dźwięku opartej na technologii Bluetooth® upraszcza połączenie ze smartfonem użytkownika. DJ Jukebox odtwarza utwory z urządzenia USB w trybie mieszanym, a oryginalna aplikacja Panasonic MAX Juke pozwala użytkownikom na obsługiwanie list odtwarzania i zamawianie utworów, dzięki czemu goście na imprezie będą się bawić jeszcze lepiej.

System hi-fi SC-UX100/102: specyfikacja

Dźwięk wysokiej jakości

 • Moc wyjściowa 3300 W (PMPO), 300 W (RMS)
 • Głośnik niskotonowy 13 cm
 • Dwukanałowe cyfrowe wzmacniacze
 • D.Bass Beat
 • Local Preset Equalizer

Stylistyka

 • Wyrazista i imponująca stylistyka
 • Niebieskie podświetlenie

Inteligentne połączenie z siecią (Smart Networking)

 • Łączność bezprzewodowa Bluetooth®
 • DJ Jukebox
 • Aplikacja Panasonic MAX Juke1
 • AUX
 • DAB+2

1 Dostępna wraz z aplikacją MAX Juke firmy Panasonic przez łączność bezprzewodową Bluetooth® na urządzenia z systemem Android™ 4.1 lub nowszym.

2 Tylko SC-UX102.

Źródło: Informacja prasowa.