Odnalazły się zapasy magazynowe odtwarzacza MP3 z lat 90-ych

Masowo sprzedawany w całym kraju, charakteryzujący się pojemnością, dochodzącą nawet do kilkuset megabajtów i, jak na tamte czasy, niebywale drogi. Taki był jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy MP3 lat 90-ych, który doczekał się odświeżenia w 2016 roku, trafiając do oferty marki ART.

Dawniej 128 MB pamięci wewnętrznej wystarczało na dodanie zaledwie kilkudziesięciu utworów. Aktualnie, w liczącej 8 GB pamięci flash, zmieści się ich nawet dwa tysiące, co oznacza, że zawsze możemy mieć przy sobie aż do 0,01% bazy najpopularniejszych serwisów streamingowych, takich jak np. Spotify.

Urządzenie było perfekcyjnie zaprojektowane od samego początku. Dlatego, oprócz powiększenia ilości pamięci wewnętrznej, w odtwarzaczu nic się nie zmieniło.

Pliki audio w formacie MP3/WMA/WAV można przesyłać z lub do pamięci komputera, korzystając z portu USB 2.0. Dla poprawienia muzycznych doznań, ART AMP03 posiada wbudowany equalizer, który pomoże uzyskać pożądane brzmienie. Dostępne konfiguracje to: normal, rock, pop, clasic, soft, jazz lub dbb.

Najważniejsze informacje na temat odtwarzanych nagrań są prezentowane na wyświetlaczu LCD o wymiarach 132×32 mm. Do wyboru jest też siedem różnych kolorów podświetlenia.

Maksymalny czas pracy odtwarzacza wynosi około 6 godzin. Źródłem zasilania jest bateria AAA. W komplecie znajdują się douszne słuchawki z wtykiem mini-jack 3,5 mm.

ART AMP03 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Jeżeli natomiast chcesz sprawdzić cenę podróży w czasie, znajdziesz go w popularnych porównywarkach cen.

Źródło: Informacja prasowa