Odkryj stoisko Predatora na IEM 2024. Osobiście lub na streamie

Predator po raz kolejny wspiera jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie – Intel Extreme Masters 2024. Finał wielkiego turnieju Counter Strike odbędzie się w katowickim spodku w dniach 9-11 lutego 2024 r. Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w IEM osobiście, Predator przygotował livestream, który śledzić będzie można na kanałach YouTube i Facebook marki.

W IEM 2024 wezmą udział 24 najlepsze zespoły Counter Strike z całego świata, a łączna pula nagród turnieju wyniesie aż milion dolarów. Rywalizację esportowców śledzić będzie 10 tys. kibiców zgromadzonych w katowickim Spodku, a dla wszystkich, którzy nie dotrą do stolicy Górnego Śląska osobiście, Predator przygotował livestream. 9 i 11 lutego na kanałach YouTube i Facebook podziwiać będzie można nie tylko stoisko marki, lecz także poczuć wyjątkową atmosferę IEM.

Jakie atrakcje przygotowano dla widzów transmisji?

Goście streama zobaczą na swoich ekranach ceremonię otwarcia, przebieg rywalizacji oraz wielki finał turnieju. Nie wychodząc z domu będa mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących IEM 2024, posłuchać rozmów z kibicami i uczestnikami zawodów, a także zobaczyć wywiad z popularnym influencerem gamingowym, Jacobem. Stream będzie też okazją do wirtualnego zwiedzania wnętrza katowickiego Spodka.

Oprócz transmisji z samego IEM, na streamie będzie też można zobaczyć stoisko Predatora i poznać możliwości prezentowanych na nim laptopów gamingowych – modeli Predator Helios 16 i Predator Helios Neo 18. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, takich jak rozdawanie myszek i innych upominków dla fanów gamingu.      

Stream realizowany będzie w piątek 9 lutego i w niedzielę 11 lutego. Początek relacji zaplanowano w obu dniach na godzinę 15.45. 

Transmisje dostępne będą za pośrednictwem platform YouTube i Facebook.

źródło: informacje prasowe