Oczyszczacze powietrza Go4Fresh – ulga dla alergików

Wiele osób nie może w pełni cieszyć się urokami wiosny, ponieważ alergia na pyłki i inne zawiesiny znajdujące się w powietrzu skutecznie uniemożliwia im czerpanie radości ze słonecznej pogody. Nawet w zaciszu własnego domu alergicy zmagają się z przedostającymi się do mieszkania zanieczyszczeniami.

Wydajne oczyszczacze powietrza marki Go4Fresh radzą sobie z takim domowym zanieczyszczeniem na różne sposoby. Model Standard na przykład dzięki technologii elektrofiltra odpyla powietrze z pyłu likwidując 99.97% mikrocząsteczek uciążliwych dla domowników. Niezniszczalny elektrofiltr możemy samodzielnie czyścić, bez konieczności ponoszenia kosztów wymiany.

Model Go4Fresh Comfort z kolei bazuje na filtrze HEPA klasy 13ej oraz aktywnej osłonie węglowej. To prawdziwy pogromca domowych zarazków, ponieważ unicestwia aż 99.97% bakterii, grzybów, wirusów, kurzu i pyłków roślin utrudniających oddychanie, a także zwalcza szkodliwy dym tytoniowy, spaliny i unoszące się w powietrzu formaldehyd oraz fragmenty naskórka zwierząt.

wiosna_go4fresh

Oczyszczacz Go4Fresh Modern z kolei to naszpikowany elektroniką niwelator drobnych pyłków i cząsteczek sadzy przenikających do mieszkania. Urządzenie wyposażono, oprócz filtrów HEPA i „aktywny węgiel”, w generator plazmowy oraz lampę UV, które są swoistymi egzekutorami domowej pleśni, mikrobów, bakterii i wirusów. Producent wyposażył urządzenie w aplikator na olejki zapachowe, dlatego powietrze w naszym domu może być nie tylko zdrowe i czyste, ale też przyjemnie nawilżone zależnie od preferencji domowników.
Więcej informacji o gamie oczyszczaczy Go4Fresh znajduje się na stronie.

Źródło: informacja prasowa.