Nowy wymiar monitorowania domu – panoramiczna bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

D-Link lider w rozwiązaniach domowego monitoringu wideo i łączności Wi-Fi, dodał do swojego portfolio innowacyjną panoramiczną kamerę ze 180° kątem widzenia, przeznaczoną do całodobowego monitoringu pomieszczeń. Model DCS-2530L, który należy do rodziny urządzeń mydlink, to kontynuacja przystępnych cenowo kamer nadzoru wizyjnego, umożliwiających podgląd monitorowanego domu lub biura z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

DCS-2530L, dzięki 180-stopniowemu kątowi widzenia, umożliwia monitorowanie całego pomieszczenia, od ściany do ściany w jakości 1080p. Dodatkowo możliwość ustawienia kąta nachylenia obiektywu zwiększa swobodę w umieszczeniu kamery, którą można dyskretnie ustawić na półce lub przytwierdzić do sufitu. Funkcja nocnego podglądu, wykrywanie ruchu i dźwięku oraz obsługa kamery przez aplikację mydlink gwarantują wychwycenie i podgląd wszystkich zdarzeń, bez względu na porę i miejsce, w którym znajduje się użytkownik.

Szerokokątna panoramiczna kamera Full HD 180° ma wbudowany wskaźnik siły sygnału sieci Wi-Fi. Wskaźnik pomaga w wyborze najlepszej lokalizacji, tak by przesyłanie obrazu z kamery odbywało się płynnie.

Kamera DCS-2530L, która jest łatwa w montażu i wygodna w użyciu, umożliwia prowadzenie całodobowego monitoringu. Jej najważniejsze cechy to:

Szerokokątny obiektyw – możliwość stałej obserwacji całego pomieszczenia bez konieczności użycia dodatkowych kamer

Krystalicznie czysty obraz wideo z dźwiękiem, w nocy i w dzień – szczegółowy obraz domu lub biura w rozdzielczości 1080p HD, z poglądem nocnym umożliwiającym monitoring do 5m w zupełnej ciemności.

Wykrywanie ruchu i dźwięku z automatycznym alarmem i nagrywaniem –uwadze kamery nie umknie najdrobniejsze zdarzenie. Po wykryciu ruchu lub dźwięku, nagra zdarzenie na kartę microSD i wyśle e-maila lub powiadomienie na smartfona.

Połączenia przez Wi-Fi AC – kamerę można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub biurze w zasięgu sieci Wi-Fi. Wbudowany wskaźnik przy użyciu diody LED informuje o sile sygnału Wi-Fi.

Bezpieczny dostęp – zagwarantowana ochrona prywatności z kamerą, dzięki najwyższym standardom szyfrowania połączenia WPA/WPA2

Łatwa konfiguracja. Brak abonamentu – ustawienia wprost z poziomu smartfona przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink Home. Dostęp z każdej lokalizacji na świecie bez kosztów abonamentu.

– Kamerę zaprojektowano z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa domów i biur – powiedziała Wioletta Włodarczyk-Kowalik, Business Development Manager z D-Link Polska.To idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują nowoczesnego i niedrogiego urządzenia o dużych możliwościach i rozbudowanej funkcjonalności, a jednocześnie łatwego w konfiguracji i obsłudze.

Nowa kamera D-Linka różni się od tradycyjnych kamer szerokokątnym obiektywem, dzięki któremu można monitorować całe pomieszczenie w domu lub biurze. To sprawia, że nie jest już konieczna instalacja dodatkowych kamer lub korzystanie z funkcji pochyłu i obrotu. Wbudowane gniazdo kart microSD umożliwia rejestrację obrazu z monitoringu na karcie, natychmiast po wykryciu nietypowego ruchu lub dźwięku.

Specyfikacja techniczna kamery

1-megapikselowa progresywna matryca CMOS 1/3″

Minimalne natężenie światła

Tryb koloru: 0.5 lux

Tryb B/W (diody LED wyłączone):0.1 lux

Tryb B/W (diody LED włączone): 0 lux

Minimalna odległość obiektu: 30 cm

Ogniskowa: 1,7 mm

Przysłona: F2,5

Kąt widzenia:

        (H) 100°

        (V) 86°

        (D) 180°

Kąt nachylenia: -15° to 90°

Dostępność i cena

Kamera będzie dostępna dla klientów Polsce w połowie grudnia 2016 w sugerowanej cenie 849 zł.

Źródło: Informacja prasowa