Nowy szef Binance na region CEE i Azji Środkowej

Nowy szef Binance na Europę Środkowo-Wschodnią oraz Azję Środkową

Binance, wiodący w skali globalnej ekosystem blockchain oraz giełda kryptowalut, mianował Kyryła Khomiakova na stanowisko Regionalnego Szefa dla regionu CEE (w tym Polski) oraz Azji Środkowej. Kyrylo będzie kierował zespołami na tych rynkach, ze szczególny naciskiem na rozwój firmy, inicjatywy edukacyjne, rozwijanie kanałów fiat oraz optymalizację doświadczeń użytkowników.

 

Do obowiązków Kyryła Khomiakova należy także nadzór nad realizacją strategii marketingowej Binance oraz budowanie konstruktywnego dialogu firmy z organami rządowymi i instytucjami publicznymi zarówno na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, jak i Azji Środkowej.

Kyrylo Khomiakov dołączył do Binance w styczniu 2022 roku, początkowo odpowiadając za działania firmy w Ukrainie. W ciągu roku udowodnił swoje umiejętności, skutecznie rozwijając Binance na tym rynku, wdrażając globalne strategie marketingowe i budując silne relacje z organami rządowymi i instytucjami publicznymi. Ze względu na jego sukcesy i cenną zdobytą wiedzę, jego zakres odpowiedzialności został najpierw rozszerzony na cały region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE), a teraz będzie nadzorować rozwój w 14 krajach zarówno w regionie CEE, jak i Azji Środkowej.

Binance to wiodący w skali globalnej ekosystem blockchain, a w pakiecie produktów ma m.in. największą na świecie pod względem obrotów giełdę kryptowalut. Platforma Binance, z której korzystają miliony użytkowników, oferuje możliwość handlu kryptowalutami, edukacji, a także dostęp do branżowych danych i badań. Binance prowadzi także rozbudowaną działalność charytatywną, a także inwestuje w rozwiązania zdecentralizowane i infrastrukturalne. Więcej informacji o Binance można znaleźć na stronie: https://www.binance.com.

 źródło: informacje prasowe