Nowy Philips Screeneo. Atmosfera prawdziwego kina w twoim domu

Na polskim rynku debiutuje kolejna generacja projektora Philips Screeneo. Model HDP2510 oferuje lepsze parametry obrazu oraz ma ciekawie zaprojektowaną obudowę. Linia Philips Screeneo to najpopularniejsze w Polsce urządzenia z segmentu projektorów ultrakrótkiego rzutu. Kolejny model wprowadza usprawnienia, które ucieszą szczególnie posiadaczy konsol nowej generacji oraz odtwarzaczy Blu-ray.

Najważniejszą zmianą jest wykorzystanie jako źródła światła lampy UHP Image Life z technologią luminAce, która oferuje jasność na poziomie 2000 lumenów i ma żywotność do 10000 h. Jest ona wspomagana przez autorskie technologie Flow Motion oraz NaturaColor, które zapewniają płynną i wyrazistą projekcję podczas dynamicznych scen akcji.

W stosunku do poprzedniego modelu została zwiększona maksymalna rozdzielczość i przekątna wyświetlanego obrazu. Nowe Screeneo obsługuje standard Full HD (1080p) i generuje obraz o maksymalnej przekątnej 120 cali. Parametry te umożliwiają bezproblemową współpracę z konsolami nowej generacji. Dzięki wykorzystaniu technologii ultrakrótkiego rzutu, projektor osiąga wyżej wspomnianą przekątną z odległości 42 cm od ekranu. Do uzyskania 50-calowego ekranu potrzeba już tylko 10 cm.

HDP2510-004

Screeneo HDP 2510 można połączyć z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą 3 portów HDMI, złącza VGA i AV, wyjścia słuchawkowego oraz optycznego (S/PDIF) a także portu USB 3.0. Projektor obsługuje również Bluetooth z kodekiem aptX, co pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości np. ze smartfona.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny obsługuje popularne formaty plików graficznych, wideo oraz dźwiękowych, dlatego z projektora można korzystać bez konieczności podłączania komputera czy odtwarzacza Blu-ray. W obudowie znajdują się głośniki Dolby Digital 2.1 z subwooferem o mocy 26 W.

Philips Screeneo HDP2510 został wyceniony na 6699 złotych. Projektor jest już dostępny w wybranych stacjonarnych sieciach sklepów z elektroniką oraz w sklepach internetowych. Urządzenie objęte jest pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa.