Nowy model robota sprzątającego firmy yeedi. 2 hybrid (k750) już w sprzedaży.

Autonomiczne roboty sprzątające na dobre zagościły w naszych domach.

Jeszcze do niedawna wysoka cena tych urządzeń i słabość rozwiązań technicznych sprawiały, że był to ciekawy gadżet dla fanów nowych technologii, ale nie koniecznie sprzęt codziennego użytku.

Jednak blisko 2 dekady ciągłego rozwoju oraz pojawienie się szeregu nowych graczy na rynku spowodowało, że gwałtownie przybyła liczba użytkowników robotów sprzątających, dla których to urządzenie należy do podstawowego wyposażenia domu podobnie jak pralka automatyczna czy zmywarka.

Dzisiaj, za cenę dobrej klasy „ręcznego” odkurzacza, możemy nabyć zaawansowane technologicznie, autonomiczne urządzenie naszpikowane czujnikami, kamerami i sterowane za pomocą wyrafinowanego  oprogramowania.  Nie są to pomniejszone wersje odkurzacza, ale sprzęt, dzięki któremu możemy zaoszczędzić dużo czasu, a jednocześnie cieszyć się większym komfortem życia.

Od niedawna na naszym rynku dostępne są roboty sprzątające firmy yeedi.

Jest to nowa marka, która zadebiutowała w tym roku, ale po jej produktach widać, że bazuje na wieloletnim doświadczeniu. Do tej pory dostępne w Polsce za pośrednictwem Aliexpress były dwa modele tej firmy; k650 i k700. Oba starannie wykonane, oferujące dużą moc ssania,  oba z zaawansowaną technologią i oba w przystępnej cenie. K650 zaprojektowany z myślą o posiadaczach psów, doskonale radzi sobie ze sprzątaniem sierści i splątanych włosów, jest sterowany z poziomu aplikacji i może jednocześnie odkurzać i mopować. K700 dla odmiany, to urządzenie dla tych, którzy nie koniecznie są mistrzami nowych technologii, jest sterowany prostym pilotem z 3 przyciskami, większość funkcji ma automatycznych i jest wyposażony w technologię umożliwiającą tworzenie wirtualnej mapy domu.

Oba oferowane modele cieszą się dużą popularnością i zyskują świetne recenzje, co skłoniło producenta do kolejnego kroku i oto od kilku dni pojawił się następca – roboczo nazwany yeedi 2 hybrid.

Źródło: Informacja prasowa