Nowa kamerka w sportowym portfolio marki ThiEYE

Wraz z nowym rokiem poszerza się portfolio marki ThiEYE, której logo sygnuje wysokiej jakości kamery wyczynowe oraz akcesoria zwiększające ich funkcjonalność. W ofercie pojawił się kompaktowy model V5s, pozwalający rejestrować obraz w rozdzielczości 4k na kartach SD do 128GB.

– Marka ThiEYE jest już dobrze znana polskim użytkownikom, a jej flagowe modele skutecznie konkurują ze sprzętem wiodących producentów. W mojej opinii o sukcesie zdecydowała kombinacja czynników, takich jak ogromna funkcjonalność, ciekawy design, przystępna cena, a także szeroka gama dostępnych akcesoriów, dzięki którym kamerki mogą być używane praktycznie w każdych warunkach, począwszy od jazdy na rowerze, poprzez nurkowanie, a na skokach ze spadochronem czy wysokogórskiej wspinaczce kończąc – mówi Karol Cetlin, Product Manager marki w firmie Nelro Data SA, która jest autoryzowanym dystrybutorem asortymentu ThiEYE w Polsce.

ThiEYE_V5_S

Model V5s od momentu wyjęcia z pudełka przykuwa oko niebanalną stylistyką. Metalowe elementy wykończenia dodają urządzeniu charakteru produktu klasy Premium. Kamera oferuje możliwość filmowania w rozdzielczości 4k przy 30 klatkach na sekundę.

Wodoodporna obudowa pozwala na filmowanie na głębokości aż do 60 metrów, a specjalny uchwyt umożliwia swobodną rotację w promieniu 360°. Urządzenie spełnia wymogi zgodne z normą IP68, a więc nie są mu straszne kurz i wstrząsy. Szeroki kąt widzenia 170°, moduł WiFi, czterokrotny zoom optyczny oraz złącze HDMI to kolejne zalety urządzenia. W zestawie znajdziemy trzy wymienne soczewki, pozwalające osiągnąć różnorodne efekty, jak na przykład wzmocnienie kolorów, redukcja odbicia lub ochrona.

Kamerka oznaczona symbolem V5s jest kompatybilna z różnorodnymi uchwytami, które można przytwierdzić do roweru, kasku, plecaka czy nadgarstka. Warto zwrócić uwagę na dwa przydatne tryby dostępne podczas filmowania – Slow Motion, dzięki któremu możemy nagrywać dynamiczne zdarzenia w zwolnionym tempie i dzięki temu dostrzec każdy detal rejestrowanej sytuacji, a także Time Laps, a więc technikę łączenia zdjęć w film poklatkowy.

Cena: 449 brutto

Źródło: informacja prasowa.