Nowa aktualizacja PND NAVITEL z funkcją playera audio i transmitera FM

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, wprowadza do swoich urządzeń nawigacyjnych dostępnych już na rynku dwie nowe funkcjonalności. Teraz za sprawą aktualizacji użytkownicy nawigacji NAVITEL E500, E100, MS400, MS600 ,F150 , F300 i G550 będą mogli odtwarzać za ich pośrednictwem muzykę wprost z karty SD, a także za pomocą wyboru fali radiowej korzystać z funkcji transmitera FM.

– Wielokrotnie powtarzałem, że filozofia marki NAVITEL opiera się nie tylko na dostarczaniu precyzyjnych i zawsze aktualnych map, ale także na wartości dodanej w postaci różnorodnych funkcjonalności. Po oddaniu w ręce użytkowników serwisu pogodowego, komunikatora czy bazy stacjonarnych fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości przychodzi czas na wzbogacenie urządzeń PND sygnowanych naszym logo o funkcje multimedialne, a więc opcję playera audio oraz transmitera FM. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze urządzenia były perfekcyjne, dlatego zależy nam na stałym zwiększaniu ich funkcjonalności  – wyjaśnia Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

MS600_3DBox

W jaki sposób rozszerzyć funkcjonalność nawigacji samochodowych NAVITEL? Każdy posiadacz urządzenia PND NAVITEL, bez względu na to jaki model zakupił, może pobrać wydaną właśnie aktualizację zaprojektowaną przez dział rozwoju kontentu. Upgrade spowoduje, iż w menu urządzenia pojawią się dwie nowe opcje – możliwość odtwarzania utworów muzycznych zgranych na kartę SD zaimplementowaną w nawigacji, a także funkcja transmitera FM, polegająca na tym, że po złapaniu fali radiowej z samochodowego odtwarzacza będzie można słuchać muzyki zgromadzonej na karcie SD za pośrednictwem samochodowych głośników. Aktualizacja dostępna będzie od 1 lipca.

Aktualizacja dotyczy modeli NAVITEL E500, E100, MS400, MS600 ,F150 , F300 i G550 kupionych na terenie Polski bez względu na to, w jakiej sieci dokonano zakupu.

Źródło: Informacja prasowa.