Navitel Navigator w dystrybucji INCOM S.A.

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, podpisał umowę ze spółką INCOM S.A., na mocy której vouchery z kodami aktywującymi mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator, od 1 czerwca znajdą się w portfolio wrocławskiego dystrybutora INCOM S.A.

Umowa dystrybucyjna z INCOM otwiera przed nami nowe możliwości dotarcia do kilku tysięcy klientów detalicznych znajdujących się na terenie całego kraju, a także Europy, poprzez rozbudowane struktury sprzedażowe. Firma INCOM to stabilny partner, z którym można związać się biznesowo na bardzo długi czas, ponieważ ich polityka sprzedaży jest niesamowicie usystematyzowana. Chcemy być obecni z produktem wszędzie tam, gdzie użytkownicy sprzętu mobilnego poszukują atrakcyjnych akcesoriów oraz dodatków zwiększających jego funkcjonalność, takich jak nasza aplikacja nawigacyjna Navitel Navigator. Klienci na polskim rynku szukają systemu nawigacyjnego, który zaspokoi ich rosnące oczekiwania w stosunku do tego typu aplikacji – ocenia Tobiasz Jankowski, Prezes Zarządu NAVITEL Polska.

Dystrybutor INCOM to spółka z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku IT kierująca swoje usługi głównie do kanału B2B. Partnerami handlowymi firmy są między innymi resellerzy, integratorzy usług IT, salony sprzedaży oraz liczne sklepy internetowe.
– Staramy się wzbogacać ofertę o różne kategorie produktów, ponieważ znaczenie bycia dystrybutorem sprzętu IT zmienia się wraz z nowymi trendami i rozwojem rynku. Sporym zainteresowaniem cieszą się akcesoria do urządzeń mobilnych, a segment aplikacji jest dynamicznie rosnącym obszarem. Dlatego cieszymy się z możliwości zaoferowania naszym Partnerom także voucherów do aplikacji nawigacyjnej Navitel Navigator – podkreśla Marcin Łuczak, Kierownik E-Biznesu w INCOM.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Na mocy kontraktu, vouchery z kodami pozwalającymi dożywotnio używać i aktualizować mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator, od 1 czerwca trafią do Partnerów handlowych firmy INCOM.
W promocyjnej cenie 49.99 zł klient otrzymuje licencję na mapę Polski oraz szereg funkcjonalności wynikających z budowy aplikacji nawigacyjnej – działanie w trybie offline, wbudowany komunikator oraz serwis pogodowy, informacja o korkach i wydarzenaich na drodze, a także możliwość rezerwacji hotelu wprost z menu programu.

Źródło: Informacja prasowa