MyKronoz na Mobile World Congress 2015

W dniach 2-5 marca b.r. w Barcelonie ma miejsce Mobile World Congress, czyli jedno z największych wydarzeń w branży telekomunikacyjnej. Podczas imprezy najwięksi producenci urządzeń telekomunikacyjnych będą prezentować swoje urządzenia. Wśród nich nie zabraknie również szwajcarskiego producenta smartwatchy, firmy MyKronoz.

MWC w Barcelonie to świetna okazja do zaprezentowania najnowszych rozwiązań, które dotąd były owiane tajemnicą i cierpliwie czekały w laboratoriach na swój ostatni szlif. Tę sposobność postanowiła wykorzystać szwajcarska firma MyKronoz, znana z produkcji smartwatchy, które w Polsce cieszą się ostatnio coraz większym zainteresowaniem.

Podczas kongresu światło dzienne ujrzy wiosenno-letnia kolekcja inteligentnych zegarków. Swoją premierę będzie miał m. in. model o nazwie ZeCircle. Wyposażony w ekran dotykowy OLED, wyświetla powiadomienia ze smartfona o połączeniach telefonicznych, smsach, e-mailach czy aktywności w mediach społecznościowych. Dzięki sensorowi oferuje również funkcje klasycznej opaski fitness, informując o codziennej aktywności, ilości przebytych kroków i spalonych kaloriach.

Na uczestników targów czeka również nowość w postaci „watchfonów”. Dzięki modułowi SIM, ZeTel czy ZePhone będzie mógł obsługiwać połączenia telefoniczne bez konieczności użycia telefonu. Wbudowany mikrofon i głośnik oferują możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bezpośrednio z nadgarstka. Poza typowymi funkcjami smartwatcha, oba urządzenia pomogą również zadbać o kondycję fizyczną. Wbudowany monitor serca na bieżąco skontroluje jego pracę, a 6-osiowy akcelerometr policzy ilość kroków podczas ćwiczeń, przebyty dystans, a także długość i jakość snu.

Ponadto zostaną zaprezentowani następcy znanych już modeli ZeFit oraz ZeSplash. Obok tego pojawi się ekskluzywna wersja smartwatcha ZeWatch2 i ZeClock2 z eleganckim, aluminiowym wykończeniem. Nowe smartwatche cechuje nowoczesny design, jeszcze większa dokładność pomiaru oraz mnogość funkcji, które z pewnością przypadną do gustu aktywnym użytkownikom smartfonów. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą obfitować w ciekawe rozwiązania, które już niebawem pojawią się również na polskim rynku.

MWC to wydarzenie, które co roku przyciąga z całego świata liderów branży telekomunikacyjnej, wizjonerów i innowatorów, chcących zaprezentować najnowsze rozwiązania. Wiele z nich jak smartfony, tablety czy ostatnio coraz bardziej popularna galanteria elektroniczna, będą kształtować trendy na najbliższe lata, wprowadzając do naszego życia nową kulturę komunikacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 2-5 marca b.r. w Congress Square stoisko CS100.

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł w dziale: News