MSI startuje z MSIology: MSI Gameverse Virtual Event, aby zaprezentować najnowsze laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel® H

MSI, wiodąca na świecie marka komputerów dla graczy i dla ludzi biznesu, uruchomiła wirtualne wydarzenie MSIology: Gameverse aby zaprezentować swoje najnowsze laptopy do grania i tworzenia treści. Zostały one wyposażone w najnowsze procesory z serii Intel® H 12. Generacji, karty graficzne aż do modelu NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti oraz ekskluzywne rozwiązania termiczne MSI, które wnoszą wydajność na zupełnie nowy poziom. MSI nie tylko wprowadziło na rynek najwydajniejszego laptopa, ale także zaprezentowało serię urządzeń Meta-Ready, które mają połączyć użytkowników z Metaverse.
MSI Gameverse: Twój klucz do Metaverse
MSI koncentruje się zawsze na połączeniu estetycznego designu, ekstremalnej wydajności i przyjaznego użytkownikowi doświadczenia. Teraz MSI odsłania wizję MSI Gameverse. Nieważne, czy jesteś twórcą treści czy użytkownikiem VR, najnowsze laptopy MSI są mostem łączącym ludzi z Metaverse. Derek Chen, MSI Notebook Worldwide Sales & Marketing Director, powiedział, że „MSI zrealizowało rosnące zapotrzebowanie na Metaverse, tworząc serię laptopów Meta-ready.”

 

Źródło: Informacje prasowe