Mniej znaczy więcej z osuszaczami Sharp

Warszawa – 18.11.2022 – Pleśń to całoroczny problem, który może dotknąć każde gospodarstwo domowe w dowolnym momencie. Dobrym rozwiązaniem tego powszechnego problemu jest redukcja wilgoci i bakterii w pomieszczeniach. Osuszacze powietrza mogą pomóc w zapewnieniu zdrowego, komfortowego poziomu wilgotności w Twoim domu. Poprawiają one codzienne życie alergików poprzez eliminację roztoczy i pyłków, a także zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów. W ten sposób można znacznie ograniczyć problemy z oddychaniem i szkody domowe. Skutkuje to poprawą jakości życia i zdrowia oraz komfortu w domu.

Osuszacze Sharp (seria UD) charakteryzują się niskim poziomem hałasu wynoszącym 48 decybeli. Są smukłe i kompaktowe, zaprojektowane tak, aby zajmowały tylko minimalną przestrzeń. Posiadają nowoczesny design oraz błyszczącą, białą obudowę. Obsługa osuszacza Sharp jest prosta: jego funkcje są łatwo dostępne dzięki małym przyciskom umieszczonym w górnej części osuszacza. Wygodę użytkowania gwarantuje specjalny tryb automatyczny, który monitoruje wilgotność powietrza w pomieszczeniu i utrzymuje ją na zaprogramowanym poziomie.

Osuszacz powietrza Sharp doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których suszone są ubrania po praniu. Specjalny tryb suszenia ubrań sprawi, że urządzenie będzie pracowało w sposób ciągły, niezależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dzięki temu w bezpieczny sposób można wysuszyć rozwieszone ubrania – nawet te z delikatnych materiałów, wrażliwych na wysokie temperatury, których nie można suszyć w suszarce na ubrania.

Funkcja automatycznego uruchamiania jest przydatna w sytuacjach utraty zasilania, ponieważ po przywróceniu źródła zasilania urządzenia automatycznie uruchamiają się ponownie i kontynuują pracę z poprzednio skonfigurowanymi ustawieniami.

 

 

Źródło: Informacje prasowe