Mad Catz E.S. Pro 1 dla fanów eSportu

Wielu graczy preferuje tradycyjne nagłośnienie głośnikowe zamiast popularnych ostatnio headsetów. Z drugiej strony, każdy z nas wie, że kolumny nie sprzyjają dogodnej rozmowie na TeamSpeaku. Jeśli chcesz skutecznie i komfortowo komunikować się na polu walki, musisz dojść do kompromisu. Jednym z nich jest najnowsza propozycja Mad Catza.

Słuchawki E.S.™ PRO 1 zostały stworzone z myślą o nieprzerwanej pracy zespołowej. Dzięki oddzieleniu dźwięków gry od dźwięków komunikatora, gracz nie tylko jest w stanie skupić się na otoczeniu, ale również w sposób wygodny komunikować się z drużyną. Korzystaniu z zestawu sprzyjać mają dwa wbudowane mikrofony (jeden na kablu, drugi na wysięgniku) tłumiące szumy oraz odgłosy otoczenia.

416868ab9c9c19e45d4f198e02e47367

Urządzenie można podłączyć do niemal każdego urządzenia za pomocą złącza jack 3,5 mm (do korzystania z PC wystarczy zastosować specjalny rozdzielacz dołączony do zestawu). Za jakość dźwięku odpowiadają 13,5 mm głośniki, zapewniające czyste górne tony i głębokie basy.

Panel mikrofonu na kablu został wyposażony w przyciski kontrolne – do odbioru połączeń, zmiany ścieżki dźwiękowej, zwiększenia głośności i wyciszenia mikrofonu. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w czasie rozgrywki, ale również ułatwi ich obsługę podczas jazdy samochodem. Dodatkowe klipsy do ucha, mają sprawić, że słuchawki będą się pewnie trzymały podczas emocjonującej rozgrywki czy słuchania muzyki.

ES Pro 1 mają być dostępne na naszym rynku w maju b.r., a ich cena będzie wynosić około 219 zł.

 

Cechy produktu:

– Kompatybilny z systemami Windows 10, 8.1, 8 i 7

– Przetworniki – 13,5 mm

– Kanał – 2.0 Stereo

– Impedancja głośników: 16 Ohm’ów

– Czułość głośników: 90 +/- 5dB @ 1kHz

– Pasmo przenoszenia głośników: 20Hz – 20kHz

– Pasmo przenoszenia mikrofonu: 200Hz – 3.5kHz

– Czułość mikrofonu: – 42 +/- 3dB

– Stosunek sygnału do szumu: 58dB

Źródło: Informacja prasowa.