Logitech G przedstawia nowy przewodowy zestaw słuchawkowy G335

Logitech G, marka firmy Logitech, (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii i sprzętu do gier, wprowadził dziś do swojej kolekcji kolorystycznej nowy, lekki przewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G335, który jest dostępny w trzech kolorach, w tym w nowym kolorze miętowym. Aby uzupełnić kolekcję, Logitech G udostępnia również bezprzewodową mysz do gier G305 w kolorze miętowym, umożliwiając graczom dopasowanie sprzętu do ich osobistego stylu.

„Oryginalne portfolio kolekcji kolorystycznej było ogromnym sukcesem wśród graczy na całym świecie” – powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G. „W zestawie słuchawkowym Logitech G335 dodajemy nowe kolory, takie jak miętowy, jeden z najczęściej poszukiwanych, a jednocześnie zmniejszamy wagę, aby zapewnić super wygodne wrażenia”.

Przy wadze 240 gramów zestaw słuchawkowy Logitech G335 jest jednym z najlżejszych na rynku. Korzystając z podobnej konstrukcji jak wielokrotnie nagradzany bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier G733, zestaw G335 ma smuklejszą konstrukcję, która zapewnia dokładniejsze dopasowanie i większą wygodę. Posiada regulowaną konstrukcję pałąka zawieszenia i miękkie materiały nauszników z tkaniny, aby dostosować się do głowy dla długotrwałej wygody.

Zestaw Logitech G335 będzie dostępny w kolorach czarnym, białym i miętowym, z dopasowanymi dwustronnymi opaskami na głowę i jest mile widzianym dodatkiem do tętniącej życiem kolorowej oraz wyrazistej kolekcji sprzętu dla graczy. Ten nowy dodatek, zaprojektowany z myślą o łączeniu i dopasowywaniu z istniejącymi produktami z kolekcji kolorystycznej, daje graczom więcej możliwości dostosowywania i personalizowania swoich przestrzeni do gier. G335 będzie również kompatybilny z istniejącymi kolorowymi paskami na głowę i zabawnymi osłonami mikrofonów.

Przewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G335 cechuje się łatwością podłączania, dzięki czemu można go używać z prawie każdą platformą do gier za pośrednictwem gniazda audio 3,5 mm. Pełna jakość dźwięku klasy gamingowej, pokrętło głośności umieszczone bezpośrednio na nauszniku i mikrofon z możliwością wyciszenia, pozwalają graczom zanurzyć się w grze bez żadnych zakłóceń. Zestaw G335 posiada również certyfikat Discord, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i przejrzystość komunikacji.

Cena i dostępność

Przewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G335 będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 319 zł (sugerowana cena detaliczna). Paski, które są teraz dostępne w ośmiu różnych opcjach kolorystycznych, będą sprzedawane za 49 zł każdy, a nowa Logitech G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse w kolorze miętowym będzie sprzedawana za 269 zł.

Logitech G, marka należąca do Logitech International, jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu do gier komputerowych i konsolowych. Logitech G oferuje graczom wszystkich poziomów klawiatury, myszy, zestawy słuchawkowe, podkładki pod mysz i kontrolery – jest to możliwe dzięki innowacyjnemu wzornictwu, zaawansowanym technologiom i głębokiej pasji do gier. Firma Logitech International, założona w 1981 roku, z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii, jest szwajcarską spółką publiczną notowaną na szwajcarskiej giełdzie SIX (LOGN) oraz na rynku Nasdaq Global Select Market (LOGI). Znajdź Logitech G na logitechG.com, blogu firmy lub @LogitechG.

Logitech i inne znaki Logitech są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Logitech Europe S.A. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy Logitech i jej produktów, odwiedź witrynę firmy pod adresem logitech.com.

Źródło: Informacja prasowa