Leć na księżyc i ląduj wśród gwiazd! EVERSPACE 2 ma nową, bezpłatną aktualizację!

ROCKFISH Games z dumą ogłasza, że niedawna premiera gry EVERSPACE 2 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S okazała się ogromnym sukcesem, dzięki ponad 1 111 111 graczom korzystającym z subskrypcji Game Pass. Gra EVERSPACE 2 sprzedała się w ponad 400 000 egzemplarzach na wszystkich platformach już w pierwszym miesiącu.

“Nie ma nic lepszego niż ogromny renesans gatunku gier kosmicznych, a zespół ROCKFISH jest niesamowicie szczęśliwy z możliwości bycia jego częścią. Naszym zamiarem było stworzenie przystępnej, kosmicznej gry przygodowej w stylu arcade i jak widać to, co stworzyliśmy, podoba się kosmicznym pilotom na całym świecie” – powiedział dyrektor generalny ROCKFISH Games, Michael Schade. “EVERSPACE 2 radzi sobie nawet lepiej niż oryginał. W tym samym czasie zaobserwowaliśmy prawie trzykrotnie większą sprzedaż na każdej platformie i ponad czterokrotnie większą liczbę graczy korzystających z Game Pass”.

Dzisiaj gracze EVERSPACE 2 otrzymują dużą bezpłatną aktualizację, dodającą nowe elementy, bonusy, modyfikatory wyposażenia i funkcje, o które prosiła społeczność. Oprócz nowej grywalnej zawartości gracze mogą cieszyć się nowymi opcjami personalizacji, zaktualizowaną muzyką i obsługą systemu MacOS. Pełną listę zawartości i funkcji dodanych do EVERSPACE 2 można znaleźć na blogu z aktualizacjami.

„W ciągu ostatnich sześciu lat nasz zespół zbudował coś naprawdę wyjątkowego — wspaniałą rozgrywkę kosmiczną dla jednego gracza i pełną pasji społeczność fanów science fiction, z których niektórzy spędzili setki godzin w DMZ” – powiedział Schade. „Ten rok był największym w historii tego gatunku, a Everspace 2 jest jedną z najwyżej ocenianych gier kosmicznych wydanych na wszystkich platformach. Dzisiejsza aktualizacja to preludium do dalszej ciężkiej pracy i sukcesu, a w przyszłym roku pojawi się jeszcze bardziej ekscytująca zawartość”.

ROCKFISH Games pozwala podejrzeć zawartość popremierową poprzez nowy plan działania. Wraz z kolejną bezpłatną aktualizacją, która pojawi się wiosną 2024 r., oraz ogromnym rozszerzeniem dającym nowe systemy gwiezdne, dodatkową zawartość fabularną i jeszcze więcej łupów będących już w fazie produkcji, fani mogą spodziewać się w nadchodzących latach większej liczby kosmicznych strzelanin.

Wraz z dzisiejszą bezpłatną aktualizacją firma ROCKFISH Games udostępniła oficjalną ścieżkę dźwiękową i artbook z gry EVERSPACE 2, które fani mogą pobrać w wersji cyfrowej na Steamie i GOG.

Oficjalna ścieżka dźwiękowa EVERSPACE 2 zawiera 30 odlotowych utworów tanecznych, bitów EDM i chill synthwave zremiksowanych i ułożonych na podstawie muzyki z gry. The Art of EVERSPACE 2 zawiera setki grafik koncepcyjnych, szkiców i nie tylko, rozmieszczonych na ponad 280 stronach.

 

 

źródło: informacje prasowe