Laserowy projektor Acer Predator Z850: Szeroki kąt i wygoda ultra-krótkiego rzutu

Acer, trzeci największy producent projektorów na świecie, ogłosił wejście na rynek projektora Predator Z850. Jest to pierwszy na świecie laserowy, szerokokątny projektor przeznaczony do gier. Projektor Predator Z850 został uhonorowany nagrodą CES 2016 za innowacyjność projektu: niezwykły wygląd urządzenia uzyskano dzięki zastosowaniu czarnej obudowy z czerwonymi akcentami i geometrycznymi akcentami.

Zawładnij polem walki

Projektor Predator Z850 z ultra-szerokokątnym obiektywem w rozdzielczości 1920 x 720 pozwala na rozszerzenie pola widzenia gracza jak nigdy przedtem. Umożliwia wyświetlanie obrazu o 50% szerszym kącie widzenia w porównaniu z tradycyjnymi proporcjami ekranu 16:9. Pozwala to na powiększenie peryferyjnego pola widzenia gracza, co daje przewagę nad nieprzyjaciółmi we wszystkich typach gier.
Idealny do niewielkich przestrzeni
Dzięki innowacyjnej technologii bezlusterkowego, ultra-krótkiego rzutu, projektor Predator Z850 jest w stanie wyświetlać 120-calowy obraz przy odległości od ściany wynoszącej 47 cm. Pozwala to na uniknięcie cieni i zakłóceń w najważniejszych momentach gry. Regulowane stopki pozwalają na łatwe i szybkie ustawienie projektora bez konieczności wiercenia czy instalacji, co sprawia, że idealnie nadaje się on do wspólnej gry w sieci LAN. Projektor Predator Z850 można spakować zaraz po użyciu, bez konieczności czekania do jego ostygnięcia. Urządzenie wyłącza się też automatycznie po upływie ustalonego czasu.
Jasna dioda laserowa
Nowoczesna dioda laserowa, w którą wyposażono projektor Predator Z850, pozwala na wyświetlanie obrazu przy wysokim poziomie jasności 3000 ANSI lumenów, przy wykorzystaniu szerokiej palety barw. Wysoki współczynnik kontrastu 100.000:1 umożliwia wyświetlanie barwnych obrazów, nawet przy bardzo dużych rozmiarach obrazu. Ponadto, laserowa dioda jest w stanie pracować przez 30.000 godzin , podczas gdy technologia Acer ColorBoost3D poprawia wygląd kolorów przy wyświetlaniu obrazów 2D i 3D, natomiast Acer ColorSafe II zapewnia odpowiednią reprodukcję kolorów niezależnie od stopnia zużycia źródła światła.
Wolność bez kabli
Sparowanie projektora Predator Z850 z opcjonalnym zestawem cyfrowym Wireless HD Kit umożliwia bezstratne i bezprzewodowe przesyłanie obrazu 1080p. Dzięki temu, salon może pozostać wolny od zbędnych kabli, co na pewno docenią właściciele nowoczesnych, elegancko urządzonych mieszkań.
preview_Acer_Predator_Z850_projector_02
Ceny i dostępność
Projektor Predator Z850 dostępny będzie w trzecim kwartale 2016 roku, w cenie 24 999 PLN.
Źródło: Informacja prasowa