Książeczka zamiast smartfona – oderwij swoje dziecko od ekranu!

Ostatnio miałam przyjemność testować (a raczej wykonać zdjęcia bo testowały moje dzieci)- pierwszy projekt segregatora, który aktywnie angażuje do zabawy i ma być alternatywą dla smartfonów w drodze na wakacje, w zabawie w ogrodzie czy na zjazdach rodzinnych. W momentach kiedy chcemy zająć dziecko zabawą ale mamy wyrzuty sumienia, żeby znów wyciągnąć smartfon i tak brutalnie kupować sobie czas u dzieci.

Segregator prezentuje się niepozornie ale zawartość może zaskoczyć niejednego maluszka!

1

Zawartość wypełniona jest wieloma foliowymi opakowaniami. W każdym z nich umieszczono różne ciekawe zadania dla dzieci. Polecenie napisane jest czcionką, jeśli więc dziecko nie potrafi jeszcze czytać – powinien zrobić to rodzić by maluch wiedział co robić. Poniżej przykładowe zadania, takie jak-  ułożyć z drewnianych patyczków kształty – do patyczków zostały przymocowane rzepki.

4

3

2

W segregatorze znajdziecie również kolorowanki – do zestawu dołączony jest mazak wraz z gąbeczką, plastelina i kredki.

Całość wykonana jest w wielu kolorach, które przykuwają uwagę dzieci. Muszę przyznać, że zestaw spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Poniżej kilka z przykładowych zadań do wykonania: 8

7

6

5

Zadania przygotowane przez twórców wzbudzają ciekawość u dzieci i dają im zajęcie na dobrą godzinę zabawy jednorazowo. Mamy wtedy czas dla siebie – przecież rodzice też go potrzebują – możemy z tej chwili korzystać z czystym sumieniem, nie wyrzucając sobie, że dzieci spędziły czas wlepiając wzrok w smartfon czy tablet.

10

13

W segregatorze znajdzie coś dla siebie małe dziecko, jak i starsze. Polecam rodzicom!

W celu zamówienia segregatora należy skontaktować się pod jednym z dwóch adresów:

annantbg@gmail.com

damian1szpak@gmail.com

ocena10

wujekpoleca