Kolekcja Thule Legend – wszechstronne plecaki i futerały na kamery GoPro

Thule słynie z tworzenia innowacyjnych produktów dla osób aktywnie spędzających czas – najnowszym dowodem jest kolekcja Thule Legend, czyli seria plecaków i futerałów stworzonych z myślą o przenoszeniu kamer GoPro1 oraz akcesoriów do nich. Nowości idealnie sprawdzą się podczas uprawiania sportu czy wypadu za miasto. Kolekcja składa się z dwóch futerałów o różnych rozmiarach oraz dwóch plecaków (klasycznego oraz jednoramiennego).

 

CaseLegend_2
Firma Thule ma w ofercie wiele typów toreb i plecaków, tworzonych z myślą o różnych aktywnościach sportowych i turystycznych. Wiele z nich tworzonych jest w oparciu o doświadczenia sportowców, wchodzących w skład zespołu Thule Crew, którzy na co dzień korzystają z kamer GoPro. To właśnie ich sugestie i pomysły zostały wykorzystane podczas projektowania najnowszej serii produktów – co pozwoliło wynieść Thule Legend na zupełnie nowy poziom w zakresie przenoszenia kamer sportowych.

CaseLegend_1
W skład serii wchodzą: plecaki Thule Legend GoPro (klasyczny) oraz Thule Legend GoPro Sling (na jedno ramię), a także dwa futerały Thule Legend GoPro Case oraz Thule Legend GoPro Advanced Case.
Plecak Thule Legend GoPro

Odporny na zgniecenie i lekki, ale jednocześnie „napakowany” funkcjami plecak na kamerę GoPro. Można w nim zmieścić do trzech kamer GoPro, ładowarki, różne obudowy i montaże, uchwyty, statywy, monopod, a także przekąski, ubrania oraz bukłak. To jedyny dedykowany plecak na GoPro na rynku, wyposażony w unikalne połączenie funkcji: dwa dedykowane uchwyty na kamerę, wyjmowaną i przystosowaną do mycia wodą wewnętrzną piankową przegródkę na sprzęt, a także odpinany pas biodrowy. Ergonomiczny, aerodynamiczny kształt, a także dwa montaże na kamerę (z przodu oraz z tyłu), liczne kieszenie na dodatkowe akcesoria oraz przegroda na bukłak czynią go idealnym plecakiem na wszelkie sportowe i turystyczne wypady.
Thule Legend GoPro Case

Odporny na wszelkie uszkodzenia futerał na GoPro, zaprojektowany z myślą o bezpiecznym przenoszeniu kamery z podstawowymi akcesoriami. Wyjmowaną piankową przegródkę na sprzęt można łatwo spłukać z piasku, błota, kurzu itp., zaś wewnętrzna kieszeń w pokrywie pomieści ładowarki, kable i uchwyty; Futerał może pomieścić jedną kamerę, odłączany wyświetlacz LCD, pilota, dodatkowe baterie oraz karty SD. Częściowo sztywna konstrukcja oraz wzmocniona obudowa zapewniają świetną ochronę i pewny chwyt, powiększony uchwyt suwaka można łatwo obsługiwać również w rękawiczkach, a zintegrowany uchwyt ułatwia wyjęcie futerału z torby lub przypięcie – np. karabińczykiem – do paska, uprzęży itp.
Thule Legend GoPro Advanced Case to powiększona wersja produktu opisanego powyżej. Zmieszczą się w niej dwie kamery, statywy oraz dodatkowe akcesoria.
Thule Legend GoPro Sling

Lekki, ergonomiczny plecak na jedno ramię, w którym wygodnie można przenosić do dwóch kamer GoPro oraz niezbędne akcesoria. Wyściełany zasobnik na sprzęt może również pomieścić odłączane ekrany LCD, pilota, dodatkowe baterie oraz karty SD, zaś dedykowany panel umożliwia uporządkowane przechowywanie ładowarek, kabli oraz montaży. Plecak wyposażono również w przedni schowek (idealny do przechowywania uchwytów i innych akcesoriów), kieszeń na pasku (np. na pilota lub smartphone’a), a także oddzielną, wyłożoną materiałem nylex kieszeń chroniącą delikatne przedmioty (np. telefon lub okulary przeciwsłoneczne).
Futerały z serii Thule Legend GoPro pojawią się na rynku pod koniec lutego 2015 r., zaś plecaki – w maju.

Artykuł w dziale: News