Klawiatura Ravcore Edge – mechaniczna precyzja i wytrzymałość

Ravcore Edge to klawiatura stworzona dla graczy. Mechaniczne przełączniki zapewniają wytrzymałość, precyzję i szybkość reakcji, a programowalne przyciski umożliwiają dostosowanie klawiatury do indywidualnych potrzeb i preferencji gracza.

Klawiatura Edge została wyposażona w mechaniczne przełączniki Kailh Blue, dzięki czemu model ten jest wyjątkowo wytrzymały – żywotność określona jest na poziomie 50 mln kliknięć. Użytkownik może więc być pewny, że Edge bez szwanku przetrwa lata intensywnego grania. Do aktywacji przycisku wystarczy wciśnięcie go na 2 mm i nie zmienia się to w całym okresie użytkowania.

Dla graczy bardzo istotne będzie również 6 programowalnych przycisków, które umożliwiają przypisanie wybranych funkcji do poszczególnych klawiszy. Wygodnie ulokowana nad klawiszami kierunkowymi sekcja dodatkowych przycisków pozwala użytkownikowi za pomocą dedykowanego oprogramowania ustawić szereg kombinacji makr.

Ravcore Edge_02

Ravcore Edge ma również wbudowany port USB 2.0 oraz złącza audio in/out, co umożliwia szybkie i wygodne podłączenie dodatkowych sprzętów bez zbędnej plątaniny kabli ciągnących się od komputera. Ponadto, klawiatura została wyposażona w przycisk blokady Windows, dzięki czemu nie trzeba martwić się przypadkowym naciśnięciem klawiszy Windows, Alt + Tab czy innych niepożądanych skrótów w ferworze gry.

Klawiatura cechuje się klasycznym wzornictwem i oferuje 6 trybów podświetlenia. Można podświetlić ją częściowo (np. tylko klawisze WASD) , ustawić natężenie podświetlenia lub całkowicie je wyłączyć.

Klawiatura mechaniczna Ravcore Edge jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Klawiaturę Ravcore Edge można również wygrać podczas zimowej edycji e-Sport Challenge (http://esportchallenge.pl/), której partnerem została firma Ravcore. W puli nagród dla zwycięzców poza klawiaturą znalazły się mysz Cyclone oraz słuchawi Zen.

Źródło: Informacja prasowa.