Kizo, Ralph Kamiński, Lady Pank oraz Myslovitz w Krakowie – realme zaprasza na Juwenalia Krakowskie 2023

Startuje jedna z największych imprez muzycznych w stolicy Małopolski. Już dziś w Strefie Plaża będzie można zobaczyć występ takich artystów jak Kizo czy PlanBe.  Marka realme, partner festiwalu, prezentuje swoje produkty, które będzie można poznać bliżej w dedykowanej przestrzeni w Strefie Plaża. Na wszystkich odwiedzających czekają liczne aktywacje i konkursy z nagrodami.

Juwenalia Krakowskie 2023 to 4 strefy rozmieszczone w Krakowie, w których uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć gwiazdy muzyki i swoich ulubionych artystów. Co więcej, na miejscu można będzie wziąć udział w zmaganiach sportowych, zintegrować się podczas karaoke oraz posilić się podczas Wielkiego Grillowania.

Od 16 do 21 maja realme będzie obecne w Strefie Plaża ze specjalną przestrzenią, w której będzie można bliżej poznać produkty marki oraz zawalczyć o nagrody w wyjątkowych aktywacjach.

Kizo, Zeamsone, Tribbs, PlanBe oraz Szaran już dziś wystąpią w tej właśnie strefie. Line-up na nadchodzące dni wygląda równie imponująco.

W czwartek na odwiedzających Strefę Plaża czeka występ Ralpha Kamińskiego, Zalewskiego, Piotra Zioły i Novej Fali.

Piątkową odsłonę Juwenaliów w tej strefie uświetnią Bracia Figo Fagot, Guzior, Skytech & Si Us Plau oraz VHS & Majki.

W sobotę, realme ma przyjemność zaprosić na koncerty Lady Pank, Nocnego Kochanka, Myslovtiz oraz The Pajx.

 

 

Źródło: Informacje prasowe