JAM – baw się gdziekolwiek chcesz

Wiosenny i letni okres sprzyjają imprezom w plenerze. Do rozkręcenia dobrej zabawy potrzebne jest jednak odpowiednie nagłośnienie. Dzięki mobilnym głośnikom, takim jak JAM Street, konieczność pożyczania i przewożenia drogiego i ciężkiego sprzętu powoli odchodzi do przeszłości.

O przydatności mobilnego głośnika decyduje przede wszystkim to, że do korzystania z niego nie potrzeba specjalnych warunków, jak odpowiednia powierzchnia czy duża przestrzeń.JAM Street dzięki jego kompaktowym rozmiarom można postawić w dowolnym miejscu. Co więcej, dźwięk rozchodzi się z niego we wszystkich kierunkach, a zasięg odbiornika łapie przez Bluetooth inne urządzenia w odległości nawet do 10 m.

HXP710BK_Packshot

Sprzęt pomyślany jako urządzenie mobilne powinien być wytrzymały, dlatego JAM Street jest nie tylko wodoodporny, ale również, jak zapewnia producent, ma wytrzymać upadek nawet ze znacznej wysokości.

Przy zabawie z przyjaciółmi czas płynie szybciej i nikomu do głowy nie przyjdzie zerwać się do domu po godzinie czy dwóch od jej rozpoczęcia.Dlatego bardzo ważnym jest, by głośnik działał przez całą imprezę sprawnie i bez konieczności ciągłego ładowania. Produkt JAM powinien wytrzymać 8 godzin nieprzerwanego grania.

Mobilny charakter urządzenia podkreśla także ułatwiający przenoszenie głośnika karabińczyk, dzięki któremu przypniemy urządzenie np. do plecaka.Do tego dochodzi także możliwość przyjmowania rozmów telefonicznych bezpośrednio dzięki sprzętowi firmy JAM.

JAM Street kosztuje około 220 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się nowy głośnik.

 

Cechy urządzenia:

– Technologia: Bluetooth (10 m zasięgu)
– System dźwięku: 360o Sound
– Wodoodporny, odporny na skutki upadku
– Wbudowana bateria: 8 godzin bezprzewodowego grania, 3 godziny ładowania
– Wbudowany mikrofon

Źródło: Informacja prasowa.