Jak uniknąć bałaganu z kablami? Pomoże Ci organizer Montis

Organizer jako jeden z najlepszych sposobów radzenia sobie z kablowym nieładem

Czy wiesz, że w drugi poniedziałek stycznia obchodzony jest Dzień Sprzątania Biurka (Clean Your Desk Day)? W 2024 roku przypadnie on 8 stycznia. Nie ma co czekać na tak odległą datę. Już teraz warto zadbać o porządek na biurku i koło niego.

Sposobów na ukrycie kabli jest wiele. Możesz na przykład zakupić specjalne meble z otworami czy schowkami. To jednak rozwiązanie droższe, często wymagające dużych zmian, przy tym nie zawsze potrzebne. To samo tyczy się kucia ścian i ukrywania kabli wewnątrz nich.

 

Popularniejsze i bardziej opłacalne metody porządkowania kabli to skorzystanie z pojemników na listwy i kable lub specjalnych organizerów. To uchwyty umieszczone z boku biurka albo pod nim, do których wpinasz poszczególne kable. Dzięki temu przewody nie leżą na całej przestrzeni roboczej albo pod nią.

Organizer może mieć także postać spinacza lub taśmy z rzepą, która umożliwia wygodne spięcie kabli w jeden o wiele lepiej prezentujący się pęk.

Organizery rzepowe do kabli marki Montis

 

Marka Montis wprowadziła do swojej oferty dwa warianty organizera z taśmą – rzepem z haczykami z polipropylenu. Dłuższy to MT102-5, o długości 500 cm, a krótszy – MT102-2, o długości 200 cm. Każdy z organizerów ma szerokość 14 mm. Nie ma jednak problemu z ich skróceniem – możesz je przyciąć i dopasować zależnie od swoich potrzeb.

Organizery Montis są eleganckie i wytrzymałe. Znakomicie pomogą w utrzymaniu porządku na biurku. Zdecydowanie zmniejszy się rozpraszający i przykry dla oczu oraz pracy nieład, a także ryzyko przypadkowego uszkodzenia kabla.

 

źródło: informacje prasowe