inkBOOK Obsidian 4 GB. Czytnik e-booków w wakacyjnej cenie

Zabierz na urlop całą bibliotekę i czytaj e-booki na inkBOOKu – polskiej alternatywie dla czytników Amazon Kindle. W limitowanej, wakacyjnej ofercie kupisz teraz inkBOOKa Obsidian w edycji z 4 GB pamięci. Nowoczesny czytnik z idealnie płaskim, e-papierowym ekranem możesz nabyć już za 499 złotych.

inkBOOK Obsidian 4 GB to limitowana edycja popularnego czytnika e-booków marki MIDIA, dostępna w atrakcyjniejszej, wakacyjnej cenie. Jego 6-calowy ekran dotykowy jest doświetlany dla lepszego komfortu e-czytania. Wyświetlacz Obsidiana nie męczy wzroku, ponieważ został wykonany w zaawansowanej technologii e-papieru (E Ink Carta™). Dzięki wsparciu dla gestów obsługa urządzenia jest równie prosta jak smartfonu czy tabletu z Androidem.
 007_inkBOOK_Obsidian_ksiazki
W bagażu podręcznym czytnik zajmuje tyle miejsca co jedno wydanie w miękkiej okładce, ale jego 4 GB pamięci wciąż pozwala na zabranie ze sobą setek e-booków. Planując urlop czy wakacyjną eskapadę, warto więc postawić na wygodniejszą i bardziej kompaktową alternatywę dla papierowych książek. Tym bardziej, że wytrzymała bateria Obsidiana to nawet kilka tytułów i setki przeczytanych stron – raz naładowany czytnik zapewni rozrywkę nawet na kilka tygodni.
Na tle innych czytników dostępnych w zbliżonej cenie, inkBOOK Obsidian 4 GB wyróżnia się m.in wartym uwagi wzornictwem. Jego idealnie płaski ekran Flat Glass Solution™ to rozwiązanie raczej niespotykane w urządzeniach tej klasy. Sprawia on, że Obsidian wydaje się smuklejszy i bardziej przypomina tablety z wyższej półki, niż typowy czytnik e-booków. inkBOOK świetnie nadaje się do czytania zarówno w pełnym świetle słonecznym, jak i w nocy. Funkcjonalność urządzenia uzupełnia bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi, wsparcie dla aplikacji mobilnych i większości popularnych formatów e-booków (m.in.: EPUB, MOBI oraz PDF ze wsparciem dla funkcji reflow). Obsidian 4 GB pozwala również na swobodne czytanie treści z Internetu – wyposażony został w funkcjonalną przeglądarkę oraz dedykowaną aplikację Midiapolis News.
inkBOOK Obsidian 4 GB to limitowana edycja czytnika e-booków marki MIDIA, którą można kupić wyłącznie w sklepie Midiapolis.pl. Jego cena detaliczna to 499 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta, z polskim serwisem w trybie door-to-door.
INFORMACJE DODATKOWE :

Źródło: Informacja prasowa.