IFROGZ wprowadza nowe słuchawki dla dzieci z serii Little Rockerz Costume

IFROGZ, jedna z wiodących marek audio wprowadza na rynek nowe, ulepszone słuchawki z serii Little Rockerz Costume. To innowacyjne słuchawki stworzone specjalnie dla dzieci, które wyróżniają się ciekawym wyglądem i ogranicznikiem głośności pozwalającym chronić słuch najmłodszych. Dostępne modele słuchawek można dopasować do osobowości dziecka. Nowością w tej serii Little Rockerz Costume jest wbudowane w przewód złącze buddy jack, dzięki któremu dziecko może podzielić się swoją ulubioną muzyką np. z przyjaciółmi bądź rodzeństwem. Wystarczy za jego pośrednictwem podłączyć drugą parę słuchawek.

Słuchawki z serii Little Rockerz Costume przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-11 lat. Wyposażone są w wygodne nauszniki o średnicy 30mmm, z których płynie wyraźny, czysty dźwięk. Korzystając ze słuchawek dzieci mogą cieszyć się swoją muzyką, filmami i grami np. podczas podróży. Dodatkowo wzmocniony kabel o długości 1,2 metra zapewnia najmłodszym swobodę ruchu. W projektowaniu tego sprzętu uczestniczyli rodzice i same dzieci.

kittenLittleRockersLifestyle

Dzięki słuchawkom Little Rockerz Costume rodzic ma pewność, że w czasie zabawy słuch dziecka jest stale pod ochroną. Natężenie dźwięku nie przekroczy poziomu 85 decybeli, tym samym dziecko nie jest narażone na długotrwałą ekspozycję na głośne dźwięki.

– Słuchawki Little Rockerz Costume to połączenie oryginalnego podejścia w projektowaniu sprzętu dla dzieci ze świetną jakością dźwięku i co z perspektywy rodziców najważniejsze – bezpieczeństwem. – powiedział Dermot Keogh, dyrektor ds. Produktu w firmie ZAGG Int., do której należy marka IFROGZ. – Patrząc na sukces poprzedniej edycji produktów Little Rockerz Costume nie mam watpliwosci, że nowe słuchawki będą cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

W nowej odsłonie słuchawek Little Rockerz Costume dostępnych jest 5 modeli:
• Panda
• Tygrys
• Kotek
• Sowa
• Księżniczka

Dostępność
Słuchawki można zakupić na stronie http://www.zagg.com/ w cenie około 85 złotych, dostawa do Polski gratis.

Źródło: Informacja prasowa