IFA 2018: co można było zobaczyć na stoisku AVerMedia?

Podczas największych w Europie targów elektroniki użytkowej nie mogło zabraknąć specjalizującej się w sprzęcie wideo firmy AVerMedia. Producent pojawił się na berlińskiej imprezie z okazałym stoiskiem, na którym można było zobaczyć najnowsze produkty, w tym mikrofony dla twórców wideo czy słuchawki dla graczy.

Internationale Funkausstellung lub w skrócie IFA to impreza z długą tradycją, sięgającą jeszcze lat 20-tych XX wieku. Aktualnie to największe wydarzenie technologiczne na naszym kontynencie. Nic więc dziwnego, że przyciąga producentów z całego świata. Na stoisku AVerMedia podczas IFA prym wiodły produkty związane z grami. Nie zabrakło też gości specjalnych – zawodników zespołu Penta Sports. Można było się z nimi zmierzyć w grze FIFA 19.

GC551-angle02

Wśród skupionych wokół gamingowej tematyki produktów AVerMedia znalazły się m.in. wideo-grabbery GC573 Live Gamer 4K, GC553 Gamer Ultra oraz GC551 Gamer Extreme 2. W dobie rosnącej popularności streamowania gier, te niewielkie urządzenia stają się coraz bardziej popularnym elementem wyposażenia gamingowego komputera.

Avermedia GS333 e

Avermedia AM310 c.jpg

Na stoisku AVerMedia podczas berlińskiej imprezy można było zobaczyć także słuchawki dla graczy GH337 SonicWave 7.1, pozwalające na wykorzystanie dźwięku przestrzennego w grach, a także głośnik typu soundbar GS333 Soundblast. Uzupełnieniem tego dość silnie gamingowego image’u stoiska AVerMedia jest mikrofon skierowany do twórców wideo – AM310. Całość tworzy swoisty komplet stanowiska dla osób zajmujących się graniem, ale i streamowaniem gier.

Źródło: Entrymedia, AVerMedia