HyperX sponsorem Intel Extreme Masters

Z przyjemnością informujemy, że HyperX jest głównym sponsorem światowego finału turnieju Intel Extreme Masters, który odbędzie się w Katowicach w dniach 12-15 marca 2015 r. Na stoisku HyperX, fani marki będą mogli wziąć udział w wielu konkursach, spotkać swoich ulubionych graczy czy chociażby zobaczyć w akcji nowe słuchawki HyperX Cloud II. Ponadto HyperX jest również sponsorem ESL ONE Katowice 2015 – turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który jest oddzielnym wydarzeniem, odbywającym się w tym samym czasie na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz katowickiego Spodka.

Stoisko HyperX podczas IEM 2015 to przede wszystkim dziesiątki atrakcji, które czekają na odwiedzających. Z pewnością do gustu przypadną im unikalne konkursy oraz quizy, które firma przygotowała specjalnie z myślą o zbliżającym się turnieju.

Spotkania z drużynami, które sponsoruje marka HyperX to doskonała okazja do otrzymania autografu od swojego ulubionego gracza czy chociażby zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Na miejscu będą między innymi członkowie NaVi oraz Cloud 9 – graczy Counter-Strike: Global Offensive. Nie zabraknie także zawodników drużyny SK Gaming, a dokładnie reprezentacji grającej w League of Legends. Dla miłośników rywalizacji czekają zmagania w najpopularniejszych tytułach esportowych oraz chwile szaleństwa z grami zręcznościowymi, takimi jak League of Legends czy Star Craft 2. Na zwycięstwo w potyczce komputerowej wpływa wiele czynników. To właśnie dźwięk może być tym, który zagwarantuje sukces. Dlatego też producent udostępni zwiedzającym słuchawki HyperX Cloud II, które będzie można osobiście przetestować wspólnie z przedstawicielami marki. Ci, którzy zostaną porwani przez niesamowite brzmienie, będą mogli nabyć urządzenia, nie opuszczając najgorętszej strefy podczas tegorocznych finałów. Wszystko, dzięki obecności partnera HyperX – Morele.net. Warto również zaznaczyć, że słuchawki HyperX Cloud oraz Cloud II będą dostępne w trakcie IEM w niespotykanych wcześniej cenach! Tylko na IEM – tylko dla prawdziwych fanów esportu.

Intel Extreme Masters to największy na świecie cykl imprez dla profesjonalnych graczy komputerowych. W ubiegłym roku po raz drugi zawitał do Polski, gdzie spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. W ciągu 3 dni Spodek odwiedziły 73 000 osób, czyli o przeszło 20 000 więcej niż podczas pierwszej edycji. W najważniejszym momencie imprezy zmagania najlepszych e-sportowców oglądało online ponad 640 000 osób z całego świata.

HyperX – produkty zaprojektowane z myślą o graczach

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportu i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack oraz PAX.

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł w dziale: News