HOMTOM HT3 PRO… i nic nie umknie Ci na Snapie

Niebieski, pomarańczowy i różowy – oto trzy z pięciu kolorów, w których dostępny jest HOMTOM HT3 PRO w Polsce. Oprócz nietypowej, letniej kolorystyki, smartfon wyróżnia się także trybem multi-touch, pozwalającym m.in. na wykonywanie zrzutów ekranu za pośrednictwem trzech palców przeciągniętych w dół. HT3 PRO może okazać się zatem idealnym smartfonem dla fanów Snapchata.

 HOMTOM_HT3_PRO_wszystkie_kolory
Dla bardziej konserwatywnych użytkowników przewidziano także dwie klasyczne, stonowane, w odcieniach czerni i szarości. W porównaniu do modelu HT3, pamięć RAM została podwojona do 2GB. Więcej dostępnej przestrzeni na swoje pliki mają także sami użytkownicy, ponieważ 16GB wbudowanej pamięci można łatwo rozszerzyć, montując w smartfonie kartę microSD o pojemności do 128GB.
HOMTOM_HT3_PRO_pomaranczowy
Taka ilość dostępnego miejsca pozwoli na przechowywanie setek filmów lub tysięcy zdjęć, wykonanych 13-megapikselowym aparatem głównym. Frontowa kamera o rozdzielczości 5 megapikseli to idealny przepis na dobre selfie.
Sercem HOMTOM HT3 PRO jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735, taktowany zegarem o częstotliwości 1,3GHz. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop. Wyposażono go w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×720 pikseli, moduł LTE i obsługę dwóch kart SIM.
Sugerowana cena detaliczna HOMTOM HT3 PRO wynosi 439 PLN. Podobnie jak wszystkie smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, telefon jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na specjalny hologram CK MEDIATOR.
Źródło: Informacja prasowa.