Harman Kardon Onyx Studio 3

Harman Kardon Onyx Studio 3 to zachwycający i potężny dźwięk w pełni funkcjonalnym i przenośnym głośniku Bluetooth. Charakterystyczne dla Harman Kardon wzornictwo i najwyższej próby brzmienie, które sprostają wysokim wymaganiom użytkowników.

Do stworzenia głośnika Harman Kardon Onyx Studio 3 wykorzystano najwyższej klasy materiały premium. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi można z niego bezprzewodowo słuchać muzyki do 5 godzin, a technologia Wireless Dual Sound pozwala dodatkowo wzmocnić muzyczne doznania dzięki połączeniu dwóch głośników Harman Kardon Onyx Studio 3. Głośnik wyposażono również w mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a dodatkowo wyposażony został w technologię tłumienia szumów i echa, aby zapewnić czystość brzmienia rozmów.

Strumień audio przesyłany jest bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth, a do głośnika podłączyć można do 3 inteligentnych urządzeń jednocześnie i odtwarzać z nich muzykę naprzemiennie.

Dzięki gustownemu wzornictwu głośnik jest stylowym dodatkiem, który wzbogaci wystrój każdego wnętrza. Charakterystyczne wzornictwo marki i materiałowe wykończenie zapewniają stylowy wygląd głośnika, który prezentuje się świetnie w każdym otoczeniu, również w plenerze.

Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W sprzedaży na polskim rynku pojawi się w sierpniu tego roku.

Beauty box - Onyx Studio 3 (Black)

Specyfikacje techniczne

Wersja Bluetooth: 4.1

Wsparcie dla: A2DP 1.3 AVRCP 1.5 HFP 1.6

Przetworniki: niskotonowy 2 x 75 mm, wysokotonowy 2 x 20 mm

Moc znamionowa: 4 x 15 W (zasilacz); 4 x 7,5 W (akumulator)

Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 20 kHz (-6 dB)

Stosunek sygnału do szumu: 80 dB (A-ważone)

Zasilanie: 19 V/2 A

Akumulator: litowo-jonowy 3,7 V/2600 mAh

Czas ładowania baterii: 5 godzin

Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

Moc nadajnika Bluetooth®: 0 – 9 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2402 MHz – 2480 MHz

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8 DPSK

Wymiary (wys. x dł. x szer.): 278 x 162,8 x 258 mm

Waga: 2071 g

Cena: 999 zł

Źródło: Informacja prasowa