Gamingowa mysz ROG Sica w nowej wersji kolorystycznej Glacier White

ASUS Republic of Gamers rozszerza portfolio myszek dla graczy o ROG Sica w kolorze Glacier White z ulepszonymi przełącznikami Omron®. Ten przewodowy, optyczny model zaprojektowany został pod kątem prawo i leworęcznych graczy stosujących różne techniki chwytu oraz zoptymalizowaną pod gry MOBA.

ROG Sica Glacier White Posiada dwa niezależne przyciski i kółko przewijania. Zoptymalizowane gniazdo umożliwia prostą i szybką wymianę przełączników Omron®, a także dostosowanie siły oporu. Na podstawie testów określono ich wytrzymałość do 20 milionów kliknięć. Lewy i prawy przycisk oddzielono od obudowy myszki, co przekłada się na wyższą responsywność. Czujnik optyczny 5000 DPI oferuje prędkość śledzenia do 130 cali na sekundę, przyspieszenie 30g oraz polling rate na poziomie 1000 Hz. Pozwala to na uzyskanie szybkiego i precyzyjnego śledzenia ruchu myszy.

Mysz w kolorze białym, podobnie jak w ciemnej wersji kolorystycznej, otrzymała podświetlane logo ROG oraz charakterystyczne wzory na bokach, które są inspirowanymi sztuką Majów. Posiada pozłacane złącze USB 2.0 i stopkę z Teflonu® o niskim poziomie tarcia.

Innowacyjne oprogramowanie ROG Armoury pozwala dostosować funkcje przycisków, ustawienia wydajności oraz efekty świetlne przebijające spod logo ROG. Użytkownicy mogą zapisywać wybrane profile ustawień na wbudowanej pamięci flash.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

ASUS ROG Sica Glacier White będzie dostępna w Polsce od marca 2016

Sugerowana cena detaliczna: 219 zł

SPECYFIKACJA[1]

ROG Sica

Połączenie Przewodowe USB 2.0
Rozdzielczość śledzenia Czujnik optyczny 5000 DPI
Prędkość śledzenia 130 cali na sekundę
Przyspieszenie
śledzenia
30g
Responsywność Polling rate 1000 Hz
Przełącznik Omron® D2FC-F-7N (trwałość 20 milionów kliknięć w przypadku modelu ROG Sica Glacier White)

Konstrukcja umożliwiająca łatwą wymianę przełączników

Kabel Dwumetrowy kabel USB z pozłacanym złączem
Kompatybilne
systemy operacyjne
Windows 10

Windows 8.1

Windows 8

Windows 7

Kolory Czarny
Glacier White (biały)
Rozmiar 115 x 62 x 39 mm
Waga 117 g (z kablem)
Uwagi dodatkowe Kompatybilne przełączniki dla gniazda przełączników ROG:

Przełączniki serii Omron D2F D2F, D2F-F, D2F-01, D2F-01F

Przełączniki serii Omron D2FC D2FC-3M, D2FC-F-7N, D2FC-F-7N(10M), D2FC-F-7N(20M)

[1] Specyfikacja, zawartość i dostępność produktu mogą być zmienione bez uprzedniej informacji i mogą różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może zależeć od używanych aplikacji, ich wykorzystania, środowiska roboczego i innych czynników. Pełna specyfikacja dostępna jest na stronie http://www.asus.com.

Źródło: Informacja prasowa.