EZVIZ RS2 i RH2: nowe inteligentne odkurzacze już dostępne na polskim rynku

EZVIZ, światowy lider w rozwiązaniach smart home, właśnie wprowadził na polski rynek dwa nowe modele inteligentnych odkurzaczy. Innowacyjny, bezprzewodowy odkurzacz pionowy EZVIZ RH2 ułatwi proces czyszczenia podłóg zarówno na sucho, jak i na mokro, a pojemny akumulator pBez tytułuozwoli na dokładne sprzątnięcie powierzchni nawet do 2000 m2. Z kolei flagowy robot sprzątający EZVIZ RS2 posiada funkcje odkurzania, mopowania oraz zamiatania, dzięki którym perfekcyjnie czyści twarde podłogi oraz skutecznie odkurza dywany przy minimalnym wysiłku.

 

Rozwiązania smart home stają się obecne niemal w każdej dziedzinie życia codziennego. Marka EZVIZ podąża za tym trendem i oferuje w katalogu swoich produktów urządzenia dla każdego w zależności od preferencji oraz dostępnego budżetu. Z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach EZVIZ właśnie wprowadził na rynek swoje wysokiej jakości produkty EZVIZ RS2 oraz RH2, stworzone z myślą o domowym komforcie.

 

EZVIZ RH2, inteligentny odkurzacz do sprzątania na mokro i sucho

 

EZVIZ RH2 pomoże oszczędzić siły i czas dzięki szybkiemu i dokładnemu myciu podłóg twardych. Urządzenie potrafi odkurzać, zamiatać, zmywać i suszyć nawierzchnię gorącym powietrzem. Napędzany silnikiem o nowoczesnej konstrukcji odkurzacz cechuje się dużą siłą ssania i wydajnym mopowaniem, dzięki czemu szybko i łatwo usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

 

Nowy odkurzacz od EZVIZ automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia dzięki wbudowanemu czujnikowi na podczerwień, a następnie samodzielnie dostosowuje przepływ wody, prędkość wałka i moc ssania w zależności od potrzeb. Co więcej, jego duże zbiorniki na wodę i pojemny akumulator pozwalają na dokładne sprzątnięcie powierzchni do nawet 2000 m2. W porównaniu do swojego poprzednika – EZVIZ RH1 – model RH2 cechuje się zwiększoną prędkością silnika wentylatora do 72000 obrotów/min, oraz większą pojemnością zbiorników na wodę. Urządzenie jest znacznie lżejsze, a także posiada wbudowaną lampę LED, która ułatwia zlokalizowanie kurzu i zabrudzeń.

 

EZVIZ RS2, robot odkurzająco-mopujący

 

Po raz pierwszy w historii marki odkurzacz posiada funkcje odkurzania, mopowania oraz zamiatania. EZVIZ RS2 perfekcyjnie czyści twarde podłogi oraz skutecznie odkurza dywany przy minimalnym wysiłku ze strony domowników. Urządzenie automatycznie zmienia tryby dla sprzątania tych dwóch różnych powierzchni i radzi sobie z tym znakomicie. Wyposażony w innowacyjne technologie robot integruje się z wielofunkcyjną stacją dokującą, która pozwala na automatyczne instalację i odłączanie mopa.

 

Po wykonaniu domowych obowiązków RS2 wraca do stacji dokującej, gdzie automatycznie myje i suszy mopa, napełnia zbiornik na wodę i ładuje baterię. Dzięki integracji D-ToF LiDAR, lasera strukturalnego 3D i kamery RGB, robot mapuje układ każdego domu, automatycznie generuje trasy sprzątania dla różnego rodzaju podłóg i precyzyjnie omija przeszkody.

 

EZVIZ RS2 to jeden z najbardziej zorientowanych na użytkownika robotów odkurzająco-mapujących na rynku. W przeciwieństwie do dominujących robotów odkurzających, które nadal wymagają dużego wysiłku domowników podczas sprzątania, RS2 oferuje wiele unikalnych technologii zapewniających dostosowane i zautomatyzowane czyszczenie. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwolnić się od powtarzających się codziennych obowiązków zaznacza Ewa Tokarska, managerka ds. marketingu w Polsce.Co więcej, urządzenie nawet zostało wyróżnione w niemieckim plebiscycie i zdobyło nagrodę German Innovation Award 2023 w kategorii smart living za swoją innowacyjność. Testy potwierdziły, że robotowi niestraszne włosy czy dywany i jesteśmy przekonani, że pokochają go nawet najbardziej wymagający użytkownicy – dodaje Ewa Tokarska.

 

Po wykonaniu domowych obowiązków RS2 wraca do stacji dokującej, gdzie automatycznie myje i suszy mopa, napełnia zbiornik na wodę i ładuje baterię. Dzięki integracji D-ToF LiDAR, lasera strukturalnego 3D i kamery RGB, robot mapuje układ każdego domu, automatycznie generuje trasy sprzątania dla różnego rodzaju podłóg i precyzyjnie omija przeszkody.

 

Dostępność i cena

Od 19  czerwca nowe modele odkurzaczy EZVIZ RH2 oraz EZVIZ RS2 będą dostępne w sieci sklepów Media Expert, a niedługo się pojawią również w największych sieciach handlowych takich jak Sferis oraz al.to.

 

Źródło: Informacje prasowe