EZVIZ HP7 zdobywa tytuł Najlepszego Produktu Roku Plus X Award

EZVIZ HP7 wyróżnia się na tle konkurencji rynkowej dzięki zaawansowanym funkcjom i wyjątkowemu wzornictwu. Ten inteligentny wideodomofon w pełni zaspokaja potrzeby komunikacyjne mieszkańców nowoczesnego domu, zapewnia im poczucie bezpieczeństwa oraz dzięki uniwersalnemu i eleganckiemu designowi wpasowuje w wystrój każdego wnętrza.

EZVIZ, światowej klasy lider w dziedzinie smart home, triumfował w tegorocznej edycji Plus X Award, zdobywając prestiżowy tytuł „Najlepszego Produktu Roku” za innowacyjny wideodomofon HP7. To zaawansowane urządzenie 2 w 1 łączy w sobie kamerę z interkomem i obsługuje sieć Wi-Fi, a ponadto jest sterowane zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji i charakteryzuje się łatwą, 2-przewodową instalacją. Zastępuje nieporęczne, przestarzałe systemy wideodomofonowe, jednocześnie ułatwiając kontrolę dostępu i podnosząc poziom bezpieczeństwa domowego.

Plus X Award stanowi jedną z najbardziej prestiżowych na świecie nagród, honorujących marki za wyjątkową jakość i innowacyjność ich produktów. Aby otrzymać najwyższe wyróżnienie – tytuł „Najlepszego Produktu Roku” – firma musi otrzymać co najmniej jedną z siedmiu odznak przyznawanych przez jury złożone z projektantów, redaktorów i ekspertów branżowych. Marki mogą zostać docenione w kategoriach takich jak: innowacyjność, wysoka jakość, wzornictwo, funkcjonalność, łatwość obsługi, ergonomia i ekologia.

Jesteśmy niezwykle dumni z sukcesu HP7, który wzmacnia pozycję EZVIZ jako lidera w dziedzinie wideodomofonów i wizjerów elektronicznych –  zaznacza Candice Tu, główna menedżerka produktu w EZVIZ. – To prestiżowe wyróżnienie to doskonały przykład, jak poprzez staranne projektowanie produktu ułatwiamy życie klienta, integrując złożone, nowoczesne funkcje w taki sposób, aby były łatwe i przyjemne do użytkowania.

Połączenie kamery i dzwonka do drzwi z 7-calowym kolorowym ekranem dotykowym umożliwia otwieranie drzwi i witanie gości w łatwy i szybki sposób. Aby odblokować bramę lub drzwi wejściowe osobno, użytkownicy mogą skorzystać z klucza magnetycznego, ekranu wewnętrznego lub telefonu. HP7 pozwala  także wchodzić w interakcje z odwiedzającymi dzięki podglądowi kamery zewnętrznej i funkcjonalności komunikacji dwukierunkowej. Co więcej, urządzenie informuje o przychodzących osobach za pomocą powiadomień i odtwarzania wideo w czasie rzeczywistym.

HP7 jest kluczowym elementem systemu inteligentnego domu od EZVIZ. Dzięki integracji z innymi produktami i możliwości centralnego sterowania nimi, ten wyjątkowy wideodomofon umożliwi tworzenie niestandardowych rozwiązań dla rodzin o różnych potrzebach, tym samym wypełniając dotąd niezagospodarowaną lukę rynkową – dodaje Binghong Wang. Wprowadzenie go na rynek to dowód na zaangażowanie EZVIZ w budowanie przyszłościowych, łatwych w obsłudze rozwiązań dla inteligentnego domu, które są tworzone z myślą o komforcie użytkownika.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na stylowe produkty inteligentnego domu, EZVIZ dostosowuje wygląd swoich urządzeń do nowoczesnej estetyki. Wysokiej jakości materiały, a także elegancki, a zarazem minimalistyczny wygląd sprawiają, że zarządzanie inteligentnym domem jest nie tylko koniecznością, lecz także przyjemnością. Efektem tych starań jest uzyskanie licznych nagród, w tym Excellent Product Design przyznanej przez German Design Awards 2023.

źródło: informacje prasowe