Elektryczne deskorolki renomowanej firmy Kawasaki dostępne w Polsce

4cv Mobile, dystrybutor urządzeń elektroniki konsumenckiej, wprowadził na polski rynek serię napędzanych energią elektryczną i sterowanych balansem ciała markowych deskorolek: Kawasaki BalanceScooter.

Jeszcze do niedawna poruszanie się na urządzeniu składającym się z dwóch kół i podstawki dla nóg, które nie ma podparcia dla rąk, można było traktować jedynie w kategorii popisów cyrkowych. Jednak w ostatnich miesiącach elektryczne deskorolki zyskują coraz większą popularność na całym świecie w tym również w Polsce. Do grona producentów urządzeń tego typu dołączył renomowany producent wielu rodzajów pojazdów – firma Kawasaki. Dzięki zaawansowanym i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym sprzęt oferowany przez Kawasaki jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Nowoczesne żyroskopy, zespoły czujników i procesory o dużej mocy obliczeniowej zapewniają samoczynną stabilizację deskorolek i sprawiają, że sterowanie nimi jest proste i przyjemne.

Jeździki napędzane są przez dwa wydajne silniki elektryczne, a ich zasięg w zależności od warunków jazdy wynosi nawet 20 km. Moc silników oraz zaawansowane systemy utrzymujące równowagę pozwalają także na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia do 30°. Cechą wyróżniającą urządzenia Kawasaki jest wysoka odporność na uszkodzenia związane z typową eksploatacją w terenie. Do tego jeździki spełniają wymagania normy IP54 (czyli nie pozwalają na wnikanie pyłu oraz kropel wody).

Deskorolki Kawasaki BalanceScooter to praktyczny sprzęt pozwalający na szybkie przemieszczanie się, a przy odrobinie wprawy na świetną zabawę polegającą na wykonywaniu niezwykłych ewolucji. To idealny gadżet dla aktywnych dorosłych oraz atrakcyjny prezent dla nastolatków.

KX PRO 6.5 i 8A — kopia

Obecnie w ofercie 4cv Mobile, wyłącznego polskiego dystrybutora deskorolek Kawasaki BalanceScooter, znajdują się trzy modele urządzeń:

Kawasaki BalanceScooter KX-PRO6.5A wyposażony jest w koła o średnicy 6,5 cala. Łączna moc silników elektrycznych to 500W (2 x 250W), prędkość maksymalna wynosi 15 km/h, a dopuszczalne obciążenie urządzenia to 100 kg. Deskorolka KX-PRO6.5A dostępna jest w cenie 1499 zł.

http://4cv.sklep.pl/product-pol-10970-Kawasaki-Balance-Scooter-KX-PRO6-5A-.html

Większa wersja Kawasaki BalanceScooter KX-PRO8.0A porusza się na kołach o średnicy 8 cali. Urządzenie wyróżnia się również mocniejszym napędem. Silniki o mocy 700W (2 x 350W) mogą rozpędzić je do 20 km/h. Natomiast, maksymalny ciężar jaki może unieść ten model wynosi 120 kg. Sprzęt wyposażony jest również we wskaźnik naładowania baterii. DeskorolkaKX-PRO8.0A kosztuje 1699 zł.

http://4cv.sklep.pl/product-pol-11008-Kawasaki-Balance-Scooter-KX-PRO8-0A-.html

Największy, topowy model Kawaski KX-PRO10.0A ma pompowane koła o średnicy 10 cali. Napędzany jest również silnikiem o mocy 700W (2 x 350W) z taką samą prędkością maksymalną, ale najwyższe dopuszczalne obciążenie dla tej wersji to aż 130 kg. Poziom energii w urządzeniu można w każdej chwili sprawdzić na ledowym wyświetlaczu. Deskorolka KX-PRO10.0A oferowana jest w cenie 1899 zł.

http://4cv.sklep.pl/product-pol-11009-Kawasaki-Balance-Scooter-KX-PRO10-0A-.html

Ofertę deskorolek elektrycznych uzupełniają markowe ochraniacze i akcesoria Kawasaki: kaski, nakolanniki, torby/pokrowce.

Źródło: informacja prasowa.