Dźwięk we wszystkich kolorach – Słuchawki gamingowe Teufel Zola

Kraków, 22.11.2022Firma Teufel zaprezentowała nowy model słuchawek gamingowych – ZOLA.  Charakteryzują się 40-milimetrowymi przetwornikami HD, cyfrowym dźwiękiem przestrzennym 7.1  oraz możliwością personalizacji dzięki wymiennym akcesoriom w różnych wariantach kolorystycznych.

Wirtualna rzeczywistość w zasięgu ucha

Znajdujące się w słuchawkach ZOLA 40-milimetrowe przetworniki zapewniają szerokie pasmo przenoszenia dźwięku w jakości HD. Przestrzenne brzmienie 7.1 jest realizowane dzięki technologii DTS Headphone: X®2.0 i pozwala graczowi w pełni zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo połączenie USB gwarantuje bezstratną, cyfrową transmisję dźwięku przez procesor DSP. Dobra komunikacja z drużyną jest często decydującym czynnikiem w grze. Dlatego w słuchawkach ZOLA zastosowano  mikrofon kondensatorowy HD o charakterystyce kierunkowej, który gwarantuje dobrą jakość rozumienia mowy, nawet w głośnym otoczeniu.

Słuchawki ZOLA w kolorowej odsłonie

Słuchawki gamingowe ZOLA marki Teufel są dostępne w dwóch podstawowych kolorach Dark Gray i Light Gray. Oba można połączyć z akcesoriami (osłona na mikrofon, nauszniki i nakładki), które są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych: Coral Red, Golden Amber, Grape&Aqua oraz Teal&Lime. Każdy element jest dostępny osobno. Dzięki temu użytkownik może stworzyć aż dwanaście kolorystycznych wersji słuchawek.

Funkcjonalność w praktyce

Słuchawki ZOLA świetnie sprawdzą się także podczas codziennego użytku. Kabel połączeniowy w słuchawkach jest zabezpieczony zamkiem bagnetowym, dzięki czemu jego odporność na uszkodzenia jest zwiększona. Pilot inline, pozwala na szybką regulację poziomu głośności i włączenia lub wyłączenia mikrofonu. Znajdujący się w zestawie kabel audio z wtyczką mini jack umożliwia podłączenie słuchawek do większości rodzajów urządzeń, takich jak konsole, tablety czy smartfony.

Teufel Audio Center

Wraz z programem Teufel Audio Center komputerowi gracze otrzymają dostęp do licznych możliwości regulacji dźwięku i mikrofonu takich jak zaawansowany equalizer czy funkcja Magic Voice Zintegrowana w kluczu sprzętowym (USB-Dongle) karta dźwiękowa umożliwia korzystanie z technologii DTS Headphone: X®2.0 dając dostęp do dźwięku w formacie 7.1.

Cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy do gier ZOLA jest dostępny na stronie teufelaudio.pl/ w cenie 599 zł. Aby zapewnić użytkownikom szeroką możliwość personalizacji, firma Teufel oferuje nakładki w cenie 94 zł oraz zestaw składający się z nauszników i osłony na mikrofon w cenie 119 zł.  Akcesoria dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych.

 Kontakt prasowy (Polska):

Grzegorz Iwan
senior public relations specialist

SAROTA PR – agencja public relations
Tel: +48 12 349 03 52                                               Kom:+48 662 858 219

Email: grzegorz.iwan(at)sarota.pl

www.sarota.pl

Konrad Dumała

junior public relations specialist

 

SAROTA PR – agencja public relations

Tel: +48 12 349 03 52

Kom: +48 798 948 990

 

Email: konrad.dumala(at)sarota.pl

www.sarota.pl

 

     
         

 Informacje o Lautsprecher Teufel GmbH

 Teufel jest największym w Europie bezpośrednim sprzedawcą produktów audio. Szeroka oferta produktów obejmuje systemy kina domowego, telewizyjne rozwiązania dźwiękowe, systemy multimedialne, klasyczne Hi-Fi, słuchawki oraz głośniki Bluetooth oraz głośniki multiroom z własną technologią streamingową Raumfeld. Firma rozpoczęła opracowywanie zestawów głośnikowych w Berlinie w 1979 roku w Berlinie i jest obecnie znaną marką elektroniki użytkowej w Europie i Chinach.

Od początku istnienia Teufel dobry dźwięk był dla firmy najważniejszy. Niezliczone nagrody od konsumentów, prasy i mediów internetowych świadczą o sukcesie tej firmy. Produkty marki Teufel są dostępne wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie internetowym Teufel, na rynkach online, w strefie hotline i w sklepach marki Teufel.

 

Źródło: Informacje prasowe