Do końca września interkomy motocyklowe Cardo w promocyjnej cenie

Firma Cardo Systems przygotowała specjalną promocję na koniec lata. Najpopularniejsze interkomy motocyklowe tej marki można nabyć ze zniżką nawet do 150 PLN u autoryzowanych dostawców. Wystarczy wypełnić ankietę.

Choć wakacje dobiegły końca, sezon motocyklowy nadal trwa. W związku z tym producent interkomów motocyklowych Cardo przygotował promocję dla miłośników jednośladów planujących zakup interkomu. Aby otrzymać rabat, wystarczy wypełnić ankietę promocyjną i przekazać ją sprzedawcy. Promocja trwa do końca września 2017 roku i pozwala zaoszczędzić nawet do 150 złotych!

Które interkomy Cardo są objęte akcją promocyjną?

PackTalk
Pierwszy na świecie interkom oparty na technologii DMC (Dynamic Meshwork Communication) umożliwiającej rozmowę w trybie full-duplex grupie nawet 15 motocyklistów. Zasięg interkomu między dwoma motocyklistami wynosi do 1.6 km, a w trybie DMC zasięg całej sieci to maksymalnie 8 km między minimum 5 motocyklistami.

SmartPack
Interkom oparty na technologii DMC umożliwia stabilną i elastyczną komunikację grupie do 4 motocyklistów w odległości do 5 kilometrów.

FREECOM 4
Pozwala na prowadzenie rozmów pomiędzy 4 motocyklistami znajdującymi się w odległości do 1,2 km. Wyposażony w 2 kanały Bluetooth® zapewnia użytkownikom wiele opcji łączności.

SHO1_promocja

Cardo SHO-1
Interkom zaprojektowany specjalnie do kasków marki SHOEI. Zapewnia łączność do 1,6 km pomiędzy maksymalnie 9 motocyklistami.

Promocje znajdziesz w dobrych sklepach z akcesoriami motocyklowymi. Lista autoryzowanych resellerów dostępna jest na http://www.scalarider.pl/dla-klientoacutew.html

Źródło: informacja prasowa.