Dla alergików, posiadaczy zwierząt i miłośników designu. Hoover zaczyna wiosenne porządki z wyjątkową promocją!

Wiosenne porządki trudno wyobrazić sobie bez odkurzacza, który sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników. Alergicy, właściciele zwierząt domowych, miłośnicy nowoczesnego designu, posiadacze dużych powierzchni, dywanów lub delikatnych parkietów, o które należy dbać z największą troską, mają szansę znaleźć sprzęt, który doskonale przygotuje każdy dom na zbliżające się święta. Hoover pomaga w wiosennych porządkach i zachęca do udziału w wyjątkowej promocji!

Od czego najlepiej zacząć wielkie wiosenne sprzątanie? Po pierwsze, od zadania sobie pytania, czego potrzebują nasi domownicy. Po drugie, od wyboru sprzętu, który będzie odpowiadał wszystkim naszym potrzebom. Miłośnicy miękkich dywanów powinni postawić na nieco inny sprzęt niż osoby, które w swoich domach mają parkiety, panele czy płytki. Alergicy oraz młodzi rodzice z pewnością zwrócą uwagę na skuteczność filtracji odkurzacza, aby powietrze we wnętrzu zawsze było czyste.

Hoover przygotował aż 7 najwyższej klasy odkurzaczy dla każdego, kto planuje wiosenne porządki i szuka optymalnego rozwiązania!Dodatkowo za każdy zakup w prezencie można otrzymać odkurzacz ręczy Jive! Energooszczędne sprzęty Hoover 4A to aż 50% lepsza wydajność, w porównaniu z wcześniejszymi modelami, oraz najwyższa wydajność czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.

• Skuteczność zbierania kurzu na twardych podłogach to ponad 111% (również po bokach szczotki);
• Skuteczność zbierania kurzu na dywanach to ponad 91%;
• Skuteczność filtracji do 99,98%.

Odkurzacze Hoovera – wybierz idealny dla siebie i domu!

W prezencie otrzymasz kompaktowy, lekki (nieco ponad pół kilograma) i bezworkowy odkurzacz ręczny Jive. Czyszczenie wąskich szczelin, samochodu, kanapy lub materaca będzie łatwiejsze dzięki możliwości dotarcia do każdej przestrzeni i niedostępnych zakamarków. Jive pomoże zachować czystość w każdym miejscu i w każdej chwili.

ATHOS – do dywanów i dużych powierzchni
Najlepszy model dla tych, którzy z jednej strony cenią sobie funkcjonalność, z drugiej – stawiają na nowoczesny design. Athos, dzięki workowi o pojemności aż 5 l i zasięgu pracy do 11 metrów, sprawdzi się na dużych powierzchniach. Specjalna szczotka do dywanów Optimax umożliwi głębokie i dokładne odkurzanie. SystemNanopack gwarantuje łatwe przechowywanie, dzięki czemu zintegrowane akcesoria zawsze będą pod ręką.

ATHOS_AT70_AT65011
ATHOS AT70_AT75011/ poziom hałasu: 64dB / moc: 700 W / system separacji kurzu: worek EPA / system filtracji: zmywalny filtr EPA / odkurzacz workowy

ATHOS AT70_AT65011 – cichy, funkcjonalny, zgrabny i nowoczesny. Tak można opisać model, który przypadnie do gustu miłośnikom stylowych sprzętów, czerni i posiadaczom sporych powierzchni. Specjalna szczotka do dywanów Optimax umożliwi dokładne odkurzanie wszystkich dywanów.

TELIOS PLUS – zadba o każdy parkiet i nie tylko
Telios Plus to kompaktowy odkurzacz idealny do odkurzania każdej powierzchni. Dodatkowe akcesoria, w które wyposażono sprzęt, są umieszczone „na pokładzie” urządzenia, dzięki czemu mamy je do dyspozycji w każdej chwili. Specjalna szczotka do parkietów Parquet Extra zapewnia skuteczne i bezpieczne sprzątanie twardych podłóg.
TELIOS PLUS TE70_TE75011 / poziom hałasu: 66 dB / moc: 700 W / system separacji kurzu: worek EPA / system fitracji: zmywalny filtr EPA / odkurzacz workowy

A-CUBED SILENCE – doskonały dla alergików
Nowoczesny odkurzacz o regulowanej mocy to idealny sprzęt do każdego rodzaju podłogi. Jest on wyposażony w specjalne szczotki do dywanów oraz do parkietu, a także w mini turbo szczotkę z jonami srebra, która idealnie zadba o czystość domu każdego, kto ma skłonności do alergii. Wąż obrotowy 360° ułatwia odkurzanie, a dodatkowo odkurzacz posiada szereg rozwiązań: wskaźnik zapełnienia worka, obrotowe gumowane kółka i rączka do wygodnego przenoszenia.

A-CUBED SILENCE AC70_AC69011 / poziom hałasu: 69 dB / moc: 700 W / system separacji kurzu: worek EPA / system filtracji: zmywalny filtr EPA / odkurzacz workowy

XARION PRO – idealny dla właścicieli zwierząt i alergików
Wyjątkowo skuteczny, kompaktowy odkurzacz gwarantuje wysoką moc ssania niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika na kurz. Sprzęt to idealna propozycja dla właścicieli zwierząt domowych i alergików, którzy cenią sobie czyste pomieszczenia bez zalegającego kurzu.
Zaawansowana technologia multicyklonowa Airvolution™ gwarantuje maksymalną separację kurzu, zaś podwójny filtr HEPA zatrzymuje nawet najmniejsze alergeny i cząstki kurzu. Dzięki tym rozwiązaniom możemy cieszyć się idealnie czystym powietrzem w pomieszczeniach. Turbo szczotka do usuwania sierści przyda się szczególnie właścicielom zwierząt domowych.

XARION PRO XP81_XP25011 / poziom hałasu: 75 dB / moc: 800 W / system separacji kurzu: technologia multicyklonowa / system filtracji: zmywalny filtr HEPA / odkurzacz bezworkowy

Model XARION PRO XP81_XP15011 gwarantuje również wysoką moc ssania i przeznaczony jest dla alergików. Technologia gwarantująca separację kurzu oraz podwójny filtr usuną z wnętrza wszelkie cząstki kurzu i alergeny.

XARION PRO XP81_XP15011 / poziom hałasu: 75 dB / moc: 800 W / system separacji kurzu: technologia multicyklonowa / system filtracji: zmywalny filtr HEPA / odkurzacz bezworkowy

Hoover Reactive A4_RC81_RC25011

REACTIV– wyczyści nawet delikatne powierzchnie
Skuteczność i design – tak można opisać odkurzacz REACTIV z technologią pojedynczego cyklonu, która zapewnia najlepsze osiągi i gwarantuje skuteczne czyszczenia nawet najdelikatniejszych powierzchni. Wszystkie akcesoria umieszczono na rurze, dzięki czemu zawsze można mieć je w zasięgu ręki. Mini turbo szczotka to doskonały dodatek dla właścicieli domowych zwierząt.

Link do wiosennej promocji Hoovera: http://promocja.hoover.pl/.
Dokonaj zakupu odkurzacza 4A i odbierz odkurzacz Jive, który możesz zatrzymać lub podarować bliskiej osobie.

Źródło: informacja prasowa.