DESIGN STWORZONY Z MYŚLĄ O MIŁOŚNIKACH SPORTU

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, jest twórcą serii BackBeat FIT – bezprzewodowych słuchawek dopasowanych do różnych typów aktywności fizycznej. W tej serii znajdziemy takie produkty jak BackBeat FIT, BackBeat FIT 300 i BackBeat FIT 500, a teraz także BackBeat FIT 305. Słuchawki występują w 4 wersjach kolorystycznych: limonkowej, koralowej, granatowej oraz czarnej.
Tak jak całą serię PlantronicsFIT – BackBeat FIT 305 cechuje wygoda, stabilność i trwałość. Wysoka jakość dźwięku inspiruje do treningu zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad formą, osoby ćwiczące jogę, jak i maratończyków realizujących intensywne plany treningowe.
Nowe słuchawki BackBeat FIT 305 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth®, zaprojektowane tak, by można było korzystać z nich zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Douszna dyskretna konstrukcja jest odporna na pot. Jednocześnie zapewnia mobilność oraz tłumi niechciane odgłosy na siłowni. Pokryty materiałem o niskim współczynniku tarcia kabel, sześciogodzinny czas pracy baterii i wkładki douszne sprawiają, że seria BackBeat FIT 305 doskonale sprawdza się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu wolnego, jak i w codziennym życiu, dostarczając wysokiej jakości doznań dźwiękowych.
Dostępne są w oryginalnych kolorach, dzięki którym stają się idealnym akcesorium do uzupełnienia każdego sportowego outfit’u.

BackBeat FIT 305 Coral – kolor nawiązuje do wakacji w egzotycznych miejscach, gdzie możemy podziwiać niezniszczone jeszcze przez człowieka rafy koralowe zachwycające swoimi barwami.

BB_FIT_Coral

Kolor BackBeat FIT 305 Dark Blue przenosi nas na sam szczyt klifu, o który rozbijają się nieujarzmione fale, a wzrok przyciąga tajemnicza, morska otchłań.

BackBeat FIT 305 Lime Green dodaje energii już samym kolorem. Zielona limonka kojarzy się z wyczekiwanym orzeźwieniem w gorący, letni dzień.

BackBeat FIT 305Black -klasyczny kolor z nowoczesnym design’em to idealny wybór dla osób, które chcą zachować prostotę i minimalizm.

Do każdej pary słuchawek dołączona jest saszetka na słuchawki, która pozwala na ich wygodne i bezpieczne przechowywanie.

Cena
Model BackBeat FIT 305 dostępny jest w sklepach Media Markt i Saturn oraz EURO RTV Euro AGD w cenie399 PLN.

Źródło: informacja prasowa.